YAY Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Dünyada erkekmi yok elin manyak burcuna aşık oluyorsunuz. Koç erkeği başak hem yakışıklı hem zeki hemde çok sadık olurlar. Benim sevgilim başak deliriyorum ona.(yay burcunda olanlar ölsün kadını erkeği farketmez )

Kesinlikle yaydan uzak durun Başak kadınları. Önce hoş davranışlarına ikna olursunuz sonra pişman olursunuz. Ailesine düşkün olurlar ikinci planda kalırsınız hep. Ayrılmazlar sülük gibi de yapışırlar. Hep üste çıkacak kavgaları vardır. Hiç haklısın demezler.

Ben 8senedir evliyim bir çocuğum var Hale'n düzelecek umuduyla bekliyorum sabrım kalmadı Başak burcu kadını yay erkeğiyle kesinlikle bir arada olmamalı. Lütfen burç uyumuna bakmadan evlenmeyin. Ölsede aşkından numara yapıyordur. Bizzat yaşadım sizde yaşayarak öğrenmek istiyorsanız buyurun evlenin Birdaha evlenirsem boğa yada kesinlikle oğlak erkeği olmalı

erkek arkadaşım yay burcu nasıl da doğru anlatılmıs.. en zor burçlardan biri asla kısıtlanmaya gelemıyolar evde oturmak hıc onların tarzı deıl gece hayatna eglenceye fazlasıyla duskunler ona bi gün de evde oturup televızyon ızleyelım dedıgm zaman bana ne kadar sıkıcısın yaaa dedıgını hatırlıyorum:D ayrıca yanınızdayken cok farklıı ayrı kaldıgınz zamanlar cok cok farklı oluyolar ..dış gorunume de cok onem verırler kolay kolay kmseyı begenmezler hep cok daha ıyısı olmanızı beklerler. bi işe kalkısıyosa olumsuz yonunden bakmazlar bakana da gıcık olurlar cokca rahat tavırları vardır karşısındakı ınsanı rahatsız edici sekılde.. ama bunların yannda cok da eglencelı karakter oldukları ıcın onlardan vazgecmek zordur ama onları idare etmek daha da zordur malesef...

Ben balik burcuyum eski sevgilim yay burcuydu. Genelde herkesle uyum saglarim ama bu erkegin rahatligindan asiri gerilmeye baslamistim ve ayrildik. Simdi tekrar gorusmek istedi. Benim de bi hastalik durumum vardi hadi hadi diye beni sıkıştırmaya başladı halimi hatrımı sormadan. Üstelik erken kalktım uykum var diye devam etti. Hem pişman hem nato kafa nato mermer. İlk ayrılıkta unutmuştum ama şuan hırs yaptım. Çocuk hiçbir şekilde sinirlenmiyor korkmuyor. Onu nakavt etmek istiyorum. Rahatlığından aşırı rahatsızım. Tarifinize çok uyuyor. Biraz taktik rica ediyorum :D

Geri