YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

Günaydin Kizlar; hepinize Hayirli pazarlar.

Benim pazarim biraz üzgün basladi, aslinda hersey cok iyiydi, taki tartilana kadar :uhu:

Ya ben nasil olurda yedigime , ictigime okadar dikkat ediyorken, hic kilo vermiyor olurum :cry:

Ciddi diyorum kizlar ya, gecen tartildigim kilonun aynisindayim :uhu:

Bazi arkadaslar gibi arada bir kacamak yapsam anlarim, ama tamamen saglikli beslendim ya :cry:

:ang::ang:

!! Hevesim kirildi !!

Ama bunada sükür etmek lazim, en azindan almamisim :uhu:
NOT : Sanirim kendimi daha cok spora vermem lazim, yapmadigimdan kaynaklaniyordur buyük bir ihtimalle...
canm üzülme ya demekki senin metabolizman da yavaş çalışıyor demekki sen yeterki diyeti bırakma pes etme azme devam bak zawallı lamişimde öyle yavaş yavaş pes etmek yok ayda 1kğ dahi versen kardır canım ben diyete başladığımda ilk 1ay çok güzel ve hızlı kğ verdim çünkü okğ lara oturmamış kğlarım dı şimdi kğ veremiyorum ayda 1 ebile razıyım çünkü şuan gidenler kalıplaşmış kğlarlar almayayımda ayda 1kğ bile yeter bana sende böle düşün tavsiye ederim:D

Bu gün dişciye gittim moralimmm bozuldu ve bu yuzden de kendimi yemege verdim ve ne yedim dersinizz... cipsss ve colaa :( off yaa yaptıgım hataya bakarmısın hem dişlerime zarar hemde kiloma hemde saglıgıma zararlı.... amann amann :( off offf offff offff canım cok sıkkkınn....:ang:
niye böyle ettin bacım ya neyse bunu duymamış gibi yapalım ama diyeti bırakmak yok her moralin bozulunca dolabın önüne gitme hatta moralin bozukken mutfağa uğrama sana güveniyom bacım hadi diyete devam

arkadaşlar ben şimdi çıkıyorum karşıya geçicez eşimle pazarda yokum allahın izniyle pazartesi burdayım arızacım sana iyi yolculuklar güle güle diycem ama aramıza geliyomuşsun inşallah güzel geçer tatilin çok öptüm seni
ayrıca aramıza katılan yeni arkadaşımızada hoş geldin diyorum hayalcim senide bekliyoruz en azından dene:D
ama ama beni yalnız bırakıyosun öylemi :18:ama ben 2gün senle konuşmadan neyapıcam:grev:

6. Gün

Sabah :

10:00 : 1 Bardak su
10:10 : 1 dilim Ekmek, Peynir

Öglen :

15:30 : Hamburger (yesilik ve taze domates koydum bide arasina :D ),Patates kizartmasi ve bi bardak Cola (Diyet diye birsey kalamdi aslinda :S )

Bu saatden sonra birsey yemicem, suana kadar toplam 200ml su ictim bol bol su icicem...Yarin sabah tatilip kac kilo oldugumu yazarim...
ne bunlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:fish::kafa::rtfm::sinir::sinir::sinir::sinirli::tsk::mad2: kız kğ aldım deme sakın ay birde kola yazmışşşşşşşşş o dondurmayı baklavayı yerken ben geleyim aklınada boğazından geçiyomu bak baklım

Melekler bugün diyetimin kaçıncı günü bilmiyorum ama bugün şimdilik yediklerimin listesini yazmak istiyorum...

Sabah ; 1 bardak ılık su .... 1 kaşık bal ve çöre otu...

Ara öğün; 1muz

Öğlen ; lahana çorbası.....

ara öğün ; şuandada 1 bardak kahve içiyorum :D yanındada ceviz :D

Sanırsam her geçen gun miğdem küçülüyor ve fazla yemek yemek istemiyorum....:dil:

Bugün pazar olmasına rağmen hala abur cubura özenmedim... fakat hiç spor yapmadım....

ne bunlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:fish::kafa::rtfm::sinir::sinir::sinir::sinirli::tsk::mad2: kız kğ aldım deme sakın ay birde kola yazmışşşşşşşşş o dondurmayı baklavayı yerken ben geleyim aklınada boğazından geçiyomu bak baklım

Yok canim yok:D:D 500 gramm vermisim kilo almadim sükür yavas ama emin adimlarla kilo verme yolunda ilerliyorum:ehi:

Geri