YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

googlede ve stede yaptığım araştırmada gördumki yanlış diyet yapıorum :D arkadaşlar yaptığımaraştırmaya göre çbk zayıflamak için doğru yapmıyorum hemen diyet listemi değiştirdim bana katılmak işsteyen vardsa katılabilir biraz katlanılması zor bir diyet :D
lahana çorbası diyeti yukarda pelinin verdiği, diyete bi,re bir nerdeyse :D ben bu gun başlıyorum arkadaşlar malzemelerini alıp birazdan pişiricem inşallah işin güzel yanı istediğin kadar bu çorbadan içiyorsun ve istediğin jadar yanında verilen yicekelerden yiyebiliosun hadi bana kolay gelsin bakalım melişler :D:D

Günaydın melekler :D sabah sabah ılık suyumu içtim ohh misss gibi :D
çorbamın son gunu corbamıda içtim :D
bakalım ilerleyen zamanda ne yiyip içecem...

ebraryksl = 1,60 - 58 kg... Hedefi = 54

AuSSie-AnGeL = 1,69 - 72-68kg.... Hedefi = 60

HeRCai = 1,70 - Hedefi = 60kg.

LAMİYA=1.60- hedefi = 60kg

HurHur = 1,65 Hedefi 90kg

Ariza = 1,60 - 57,5kg..... Hedefi = 50

Şura = 1,60 - 62kg.............. Hedefi =58

Orkide=1,65-73kg.........Hedef=60(şimdilik)

şevval=1,60..................Hedefi=60,65
Meleklerim işteee yarım kilo daha gittiiii :D Allahıma şükürler olsun ki her gecen zamanda azda olsa kurtuluyorum kilolarımdan :D inşallah hedefimede varacagım.. şimdi 68kg oldum eee geriye ne kalmıski 8kg cuk :D inşallah oda bir an once gider :dil:
meleklerim iyiki varsınız... dogum gunume kadar 60 olmak istiyorum kendime verebilecegim en guzel hediyee kilo vermek olsa :D

Son düzenleme:
selam herkese ben dün giremedim ankaradn misafirim vardı onu yolcu ettim ve geldimm şimdi dünkü menümü yazıyorum size sabah 8:00 1dilim kepek ekmeği peynir zeytin limonlu çay öğlaen :13:00makarna salatası 1çorba kasesi meyvesuyu akşam :19:00nohut pirinçpilavı 1servis tabağı 1kaşıkcık pudinggggg 21:00 çay 22:30 1elma misafirim olduğu için bukadar fazla kaçtıııı çok korkuyordum arkadaşlar kğ veremedim diye ama bugün tartıldım ve 1.300 gr vermişim 106.7 geldim tartıda anlatamam size çok mutluyumçünkü enson 3 sene önce bu kğ daydım varya çokkkkk mutluyum bacılarımmmmmmmm angelim senide tebrik ederimmmmm toplam hafata 1 kğ oldu senin değilmi valla kğ lar gitdikçe bende çok mutlu oluyorum ve kendime güvenim geliyor haydi devam meleklerim

Aaaaa kıslar ben artık yazamıyorum ne yiyip içtiğimi.Çünkü abartıyorum herşeyi.bende kısların lahana çorbasına başlıyorum.bu akşam hemen yapmam lazım.benimde çıkıntı rahatsız edici göbekim kaldı.çünkü mekik çekemiyorum.belimi çok ağrıtıyor.

Kizlar bugünki Listemi simdi yazacagim, cünkü daha birsey yemiyecegim, insallah :)

Kahvalti : 9:00 2 dilim Siyah ekmek + Peynir + Kahve

500 ml Su

Ögle yemegi : 14:00 Ananasli Pizza yedim :D Diyetimi bu kacamagim ile bozdum :D ama pisman degilim :D:D:D

Yarin yine allahin izini ile normal devam edecegim :):)

Kizlar bugünki Listemi simdi yazacagim, cünkü daha birsey yemiyecegim, insallah :)

Kahvalti : 9:00 2 dilim Siyah ekmek + Peynir + Kahve

500 ml Su

Ögle yemegi : 14:00 Ananasli Pizza yedim :D Diyetimi bu kacamagim ile bozdum :D ama pisman degilim :D:D:D

Yarin yine allahin izini ile normal devam edecegim :):)

nasi yanii bu saatten sonra bişi yemicekmisin?:Sçok zor olmazmı tatlım yaaa.:hıms:

Geri