Yazın Vazgeçilmezi Beyaz Pantalonlar Nasıl Giyilir

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Yazın Vazgeçilmezi Beyaz Pantalonlar Nasıl Giyilir
beyaz pantolonun altına nasıl ayakkabı giyilir beyaz ceket içine ne giyilir pantolon altına ayakkabı pantolonun üstüne ne bayan pudra rengi pantolon
Her yaz bayanların vazgeçilmezi olan beyaz pantolanlar 2010 yılı yaz sezonundada yine gözde...

Zariflik ve şıklığı bir arada sunan beyaz pantolon nasıl giyilir sorusunun yanıtı işte burda kızlar :tik:

beyaz-pantolon-modelleri5-4193.jpg

Dar paçalı, İspanyol paçalı, boru paçalı beyaz pantolonlar 2010 yaz modasının en gözde modelleri arasında bulunuyor. Vücut tipinize uygun beyaz pantolonu seçtiyseniz, kombin yapmaya başlayabilirsiniz.

Beyaz pantolonunuzu birçok renkle kombinleyebilirsiniz. Gri, lacivert, pembe, mavi, yeşil gibi renklerle birlikte sezon trendi pudra, ten, askeri yeşil tonlarıyla birlikte giyebilirsiniz.

beyaz-pantolon-modelleri2-1190.jpg

Hem şık hem de 2010 yaz modasına uygun giyinmek istiyorsanız beyaz pantolonunuzu nude yani ten renkli bir bluz ve yine aynı renkte bir ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz. Nude rengin rahatlatıcı etkisi etrafınızdaki insanlara pozitif enerji göndermenizi sağlar.

2010 ilkbahar sezonuyla başlayan marine trendi yaz sezonunda da devam ediyor. Lacivert, beyaz, kırmızı renklerin ön planda olduğu marine konsepti; beyaz pantolon kombinleri için en ideal trenddir! Beyaz pantolonunuzun üzerine lacivert bir gömlek giyip, ayakkabı tercihinizi kırmızıdan yana kullanabilirsiniz.

Beyaz pantolonla birlikte kullanmaktan kaçınmanız gereken tek renk siyahtır. Özellikle beyaz pantolon üzerine siyah bluz giymek vücudunuzu orantısız ve dışarıdan bakıldığından ortaya ikiye bölünmüş bir görünmesine neden olur. Hazır yaz mevsimi gelmişken pırıl pırıl renkler giymenin keyfini çıkarıp, siyah kıyafetlerinizi bir kenara bırakabilirsiniz.

İstediğiniz kadar ince görünmediğinizi düşünüyorsanız özellikle de basen bölgeniz genişse beyaz pantolon üzerine mutlaka uzun tunikler tercih edin. Tunik boyunun kalçanın hemen altında bitmesine ve bol kesimli olmasına dikkat edin.

beyaz-pantolon-modelleri1-2589.jpg

Beyaz pantolon kombinlerinde ayakkabı seçimi; pantolon modelinizle doğrudan bağlantılıdır. İspanyol paçalı beyaz pantolon giyiyorsanız; yüksek topuklu ayakkabı, dar paçalı beyaz pantolon giyiyorsanız; babet, boru paçalı beyaz pantolon giyiyorsanız; sandalet tercih edebilirsiniz.

Pelinsuya kesinlikle katılıyorum.Ben genellikle tayt çoraplardan giyorum mükemmel oluyor.Ten rengi , beyaz renk ayda kahve tonlarında giyorum gerçektende çok hoş duruyor:DYaz gelse de beyazları giysek artık yaaaa:DBne beyaz pantolonumun üzerine en çok pembe türü kıyafetleri tercih ediyorum cidden mükemmel duruyor:ehi:
Güzel bilgiler için teşekkürler pasim.

ben beyaz pantolonumun üzerine genelde tunik giyiyorum hem içimde görünmemiş oluyor maviyi beyaza daha çok yakıştırıyorum sanki.

Geri