Yazlık Merserize Örgü Bayan Yelek Modelleri Yeni Modeller Karşınızda

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yazlık Merserize Örgü Bayan Yelek Modelleri Yeni Modeller Karşınızda
Yazlık merserize örgü bayan yelek modelleri konumuz için ayrıntılı bilgi ve hoş görsel örnekleri sizlerle paylaşmak için buradayız meleklerim. Yazın en yoğun günlerini yaşadığımız şu aylarda ne giysem derdi herkesin sıkıntısı sanıyorum. Hele ki sıcak memleketlerde yaşıyorsanız benim gibi. Şöyle üzerinize yapışmayan serin tutan aynı zamanda terletmeyen kıyafetler arar dururuz. Aramak yerine bunu neden kendi ellerimizle yapmıyoruz ki? Yazlık merserize örgü modelleri size fikir sunabilir bu konuda. Özel yaza uygun örgü örmek için merserize ipler var. Bunlar dayanıklı parlak esnek olmaları ile meşhur. Hem de yıkadıkça çekmeyen bir özelliği de var. Dolayısıyla merserize iplerle örülen örgülerde yazları çok idealdir. Merserize örgü bayan yelek modellerine baktığınızda delikli file işi örgü örnekleri göreceksiniz. Bu tip yelekler ördüğünüzde yazın daha rahat kullanım imkanı yakalayabilirsiniz. Body kısa kollu gömlek üzerine bile rahatlıkla giyebilirsiniz. Tam da aşağıda örneğini görüyorsunuz arkadaşlarım. Oldukça modern eski örneklerden çok farklı modelleri bir araya getirmeye çalıştım. Umarım beğenirsiniz.

delikli simli ipten askili yazlik merserize yelek.jpg

Arkadaşlarım örgü seven hanımlar özellikle yelek öreceksiniz ama modelini kafanızdan çizemiyorsanız bu modelleri incelemenizi öneriyorum. Yazlık merserize yelek modelleri son örnekleri bunlar. Örneğin aşağıda uzun kollu file işi örgüden örülmüş merserize yelek askılı body ve pantolon üzerinde ne kadar hoş durmuş öyle değil mi? Bence buradan değişik örneklere de ulaşabilirsiniz. Yazlık yelek modelleri konumuzu inceleyerek farklı modeller bulabilirsiniz.

file orguden merserize yazlik yelek modeli.jpg
kisa kol motif islemeli yazlik merserize yelek.jpg

krem rengi delikli tig isi yazlik merserize yelek.jpg

Yine en güzel örnekleri sona sakladım arkadaşlarım. Motifli örgülere bayılıyorum. Merserize yelekler üzerinde de çok hoş durmuş. Üstteki model tığ işi bir örnek ve kot üzerine çok yakışmış. Aşağıdaki model de bence kot tarzı pantolon ile çok şık ve spor duracaktır.
motifli onu dekolteli yazlik merserize yelek.jpg

Geri