Yemek Günlüğüm.. Bugün ne pişirsem diyenlere gelsin

Bugün menümde ızgara tavuk bulgur pilavı ve salata var . Allah bereket versin, verdiklerine şükürler olsun

Yok yok benim başka bi yemek isteğim var :D:D Üçgen şekilde fırında yapılmış ( pide fırınında dışarıda evde değil ) üstünde küncü yani susam ve çöre otu ile hafif gevretilmiş, ıspanak+tulum peyniri karışımlı bir börek, yanında kesilmiş bir baş soğan yeşillik biber sonrası mı :D:D Sonrası iyilik güzellik Hadi böreğe çökelim :D:D

Yok yok benim başka bi yemek isteğim var :D:D Üçgen şekilde fırında yapılmış ( pide fırınında dışarıda evde değil ) üstünde küncü yani susam ve çöre otu ile hafif gevretilmiş, ıspanak+tulum peyniri karışımlı bir börek, yanında kesilmiş bir baş soğan yeşillik biber sonrası mı :D:D Sonrası iyilik güzellik Hadi böreğe çökelim :D:D

Offf çökelim valla . Benimde canım istedi . Geçen Melek adminden bir tarif almıştım ıspanaklı peynirli pide. İçini evde hazırlıyon fırına yolluyon ahanda bu gün ne pişirsem diye düşünürken bu aşermen iyi oldu sadminim fikir verdin hahahaha

Ben bu pidenin kapalısını yapmıştım geçenlerde evde ;)
IMG_20171208_183605.jpg

Bugün menümde patates salatası ve börek olacak. Ara sıra böyle kısıtlı menüm olur . Patates salatası ve böreğede bayılıyorum . Allah bereket versin sofralarımıza

Yahu hazır yufka var,bende mi börek pişirsem.
Kıymalı..
Aynen,yanına patates salatası çok yakışır.
Fikir için teşekkürler @Ecem ;)
Zaten bu topik biraz da bu sebeple var değil mi :)

Geri