Hamilelikte Yemekten Sonra Gaz Problemi ve çözümü

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hamilelikte Yemekten Sonra Gaz Problemi ve çözümü

Hamilelikte gaz problemi gaz problemine çözüm yemekten sonra hamilelikte sorunu problemine bitkisel çözüm

Genelde tüm kadınların ortak problem paydasıdır gaz problemi. Bu genelde yenilen ve içilen şeylerlede alakalıdır. Bakalım haberimize
Yemek seçimleriniz mide ve bağırsak sisteminizi etkiler. Öğün sayısı azalıp, öğünlerde yenilen besin miktarlarının artması, midede hassasiyet yaratabilir.
Hamilelikte-gaz-1024x608.jpg

GAZ PROBLEMLERİNİ GİDERECEK ÖNERİLER ŞUNLARDIR

• Sevgili melekler değerli hanımlar öncelikle hemen ocaktan indiği gibi sıcak ve çok aşırı şekilde yemek tüketmeyeceksiniz.
  • Yemeklerde kola ve türevi asitli içeriklerden olabildiğine uzak kalacaksınız bu önemli.
  • Yemek yerken günün kritiğini yapıp boş boş konuşmayın. Ya da az konuşun zira çok konuştuğunuza yuttuğunuz hava miktarı artacaktır.
  • Atlı gelmiyor arkanızdan az yavaş :) Çok hızlı şekilde yemek yemeyin yavaştan çiğneyin.
  • Kendinize porsiyon belirleyin. Yemeğin tamamını yemekten mideyi ağzına kadar doldurmaktan kesinlikle kaçının.
  • Laktozsuz süt ve süt ürünlerini yemek yanında tercih edin. Probiyotik ihtiva eden yoğurtlar size çok iyi gelecektir.

Sizlerin de gaz problemlerine karşı aldığınız bizlerle paylaşmak istediğiniz bir önleminiz var mı hanımlar ?

Son düzenleme:
Valla hakkaten insanı öldürüyor şu gaz problemleri .Ben şahsen evimden ayrıldığım zaman çok rahatsız oluyorum çünkü bağırsak tembelliği yaşadığım için bu evden ayrılışlarda çok daha fazla açığa çıkıyor bu seferde ciddi anlamda sağlığımı tehdit ediyor ve resmen sanki iskence çekiyorum ne demişler evim evim güzel evim

Moderatör tarafında düzenlendi:
şekerim bademim Türk lokumum kop kop kop kop koppppp

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri