Yengeç Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu

Yengeç Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu
yengeç burcu yengeç burcu ağustos 2010 ağustos 2010
2010 Ağustos ayı yengeç burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik:Herhangi bir alan veya bir konuda başarılı olma isteğiniz yükselecek ve kendinizi mesleki alanlarda gösterebilme cesareti elde edeceksiniz. Bütün bunları gerçekleştirmek için öncelikle kendinize olan güveninizi tam olarak ayakta tutmanız gerekecektir. Hassaslığınızı dengelemeli ve duygusal olmaktan ziyade mantıklı düşünerek kendinizce gerekli olan girişimlerde bulunmalısınız. Yüksek kademedeki insanların kariyerinize yardımcı olacağı bu dönemde ufak tefek engeller çıksa da, yolunuzdan asla geri durmayınız. İşinizle alakalı meselelerde kafanızı kurcalayan veya rahatsız olduğunuz mevzuları üst pozisyondaki kişilere açarak içinde bulunduğunuz durumu güzellikle anlatınız. Bu süreçte işsizlik sorunu olan yengeçler için olumlu enerjiler mevcut olacağından iş girişimlerinde bulunmalı ve hırsınızla kendinizi dış dünyada göstermelisiniz.

Bu dönemde, ilişki kurma tarzınız uyumlu olacak, paylaşmayı, sevgi alış verişini önemseyeceksiniz. Arkadaşlık temelli, yeni beraberlikler kurmak, tanışacağınız insanlarla kafa birlikteliğinde bulunarak sözel olarak anlaşma sağlamak isteyeceksiniz. Duygusal olarak hassas bir kişi olduğunuzdan değer verdiğiniz kişilerle aranızdaki ilişkiyi güçlü tutabilmek için üzerinize düşeni yapacaksınız. Sosyal, nazik, ince ve arkadaş canlısı tavırlarınız gireceğiniz her ortamda sevilmenizi ve değer görmenizi sağlayacaktır. Sizin bu nezaket dolu tavırlarınız bazı kötü niyetli insanlar tarafından yanlış anlaşılsa da, kişiliğinizi başkalarına uydurmak zorunda olmadığınızı biliniz.

İlişkisi olan yengeçler bu dönemde sevdikleri insanla hem arkadaşça hem de sevgili olarak gayet olumlu günler geçireceklerdir. Popülerliğiniz sayesinde arkadaşlık ilişkileriniz güçlenecek ve sosyal ortamlarda aranılacak insan olacaksınız. Genel anlamda sözel iletişim tüm ilişkilerinizde en önemli olgu haline gelecektir. Duygularınızı konuşmalarınızla hissettirmekten zevk alacaksınız. İlişkisi olmayan yengeçler ise yeni tanışacakları ve arkadaşlık ilişkisiyle başlayan uzun süreli bir beraberliğe ilk adımı atabilirler. Zevk ve konfor isteğinizin artışı duygusal olarak kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacaktır.alıntı
 
Üst