Yengeç burcu 2011 ocak ayı yorumu

  • Konbuyu başlatan ilkimsu
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
2011 ocak ayı yengeç burcu
Ben ve tüm yengeçlere 2011 şans mutluluk ve başarı getirsin insallah :)
mutlu yıllar..

Yengeç Burcu ( 22 Haziran-22 Temmuz )

Yengeçlerin başlarında doğan kişileri ayın ilk yarısı uyarmak isterim. Yangına körükle gitmeyin, ipleri koparmak an meselesi.. Keskinsiniz ve geçmişi bıçak gibi kesme eğilimindesiniz, karşınızdaki kişi/kişiler de öyle.

Aslında bazı duygu yıldızları durumları hızla kurtarmaya veya iyi, pozitif bir yöne yönlendirmeye destek olan açılar yapıyor hala. İşte, sonucu sizin hangi yıldızları dinleyeceğiniz belirleyecek.. Aslında olaylara biraz uzaktan baksanız veya yüreğinizi ortaya koyarak baksanız, olaylardan olumlu bir şekilde sıyrılma şansınız var. Ancak öte yandan zıt burç Oğlaktan duygularınızı hayli sertleştiren, katılaştıran enerjiler gelmekte.

Kimi Yengeçler de işinde bir yol ayrımında bulabilecekler kendilerini. Kimi Yengeçler ise, acısı-tatlısıyla bir yılı geride bırakıp yeni bir düzen, yeni bir hayata doğru adım atıyorsunuz. Eminim dost burcunuz Balıktaki Jüpiter’in size destek veren şanslı enerjisini arkanıza almayı başardınız ve şimdi, bu ay bunun güzel bir sonucu alacaksınız. Bu size yeni bir hayat getirecek. Bazı eskileri geride bırakan bir yeni hayat tarzı diyebilirim. Kendinize zaman tanırsanız alışacak, hatta seveceksiniz. Çünkü size yepyeni tecrübeler öğretecek, kişiliğinizi inanılmaz geliştirecek farklı şeyler öğreneceksiniz.

Evlilik planlayan Yengeçler, sanki bu ay evlilik, düğün olasılığı var ve sanki bu evliliğin getireceği yeni hayat uzaklarda bir yerde olacak gibi. Kiminiz için ise, evlilik daha ileri bir tarihte olsa da, uzaklara yerleşmenin hazırlığı başlayacak gibi. Eski düzen, eski ilişkileri geride bırakan bir yeni mekan vs..

Para veya uzun vadeli bir yatırım planınızı ikinci yarıda uygulama imkanınız var. Bazı para dönüşleri mümkün olacak ve beklediğiniz bir parayı alacaksınız, bu da planınızı uygulamanıza yardım edecek. Mali durumları ikinci yarıda toparlamanız mümkün olacak.

Sevgili Yengeçler, sanki kiminize de yurt dışına yerleşmenin önü açılacak gibi. Anlayacağınız kuş yuvadan uçuyor..

Bu ayın ilk yarısına kadar insanlarla gergin iletişimden kaçının derim, sizi kızdıran, üzen insanlardan uzak durmaya çalışın.

Bu ay işte verilen sözlere pek kanmayın derim, iyi niyetli olsa da tutulamayacak türden olabilir. Size verilen yanlış bilgiler de kafanızı karıştırabilir. En iyisi karar vermeden önce iki defa düşünmek..

Gelişen umutları boşa çıkaran sözler, haberler duyabilirsiniz ancak dediğim gibi sözlerin zemini sağlam değil.. O yüzden takılmayın, derim..

Ayın ikinci yarısında bir yakından gelen mali destek söz konusu. Kiminiz de daha önce planlanmış bir büyük ödeme yapmak için hazır olacaksınız.

Aşk konusunda yukarıda bahsettiğim gibi, Venüs’ün hala dost burç Akrepte olması ayın 7’sine kadar, ayrıca uzun süredir dost Balık Burcunda bulunan şans yıldızı Jüpiter ve değişim yıldızı Uranüs’ten destek almanız size duygusal ilişkilerinizde destek veren açılar oluşturdular. Ancak, zıt burcunuz Oğlaka yerleşen Plüto ve geçen aydan beri Oğlakta bulunan Mars ani duygusal tepkiler oluşmasına neden olmakta. Bu tepki kimi zaman sizden çıkıyor, kimi zaman partnerinizden. Bu ortamda ilişkileri ayakta tutmak veya devam ettirebilmek olgun tavır almakla mümkündür. Kader deyip geçemezsiniz. Hele transit Satürn Terazi burcundan size sert açı yapmaya başlayınca yeni bir olgunlaşma dönemine girmişken.. Hayata biraz daha farklı pencereden bakmanızın, özellikle ev hayatı, ilişkilerde başka pencereden bakmayı öğrenmenin zamanı gelmiş. Hayatınızın iplerini elinize alıp, üzerinize düşen sorumlulukları, gerekirse alttan almayı başarmak zorundasınız. İlgi beklerken karşıdan, karşı tarafın da sizden ilgi beklediğini anlamanız gerekiyor.

Bu bakımdan, bu ay hala duygusal sorunları düzeltmek mümkün diyorum.. Bunun için yıldızlar bu ay size şanslı sürpriz fırsatlar verecek, değerlendirmek size düşüyor.

Yıldızlar bir taraftan iyi, diğer taraftan gerginken, dikkatinizi gergin yöne vermeyin, olayları iyi tarafından alın derim. Bir de kafanızı kuma gömmeyin, antenlerinizi etrafınızda olup bitenlere açın, derim. Bu sizi ayrıca olası bir depresyondan da kurtaracaktır.​
 

Benzer Konular


Üst