Yengeç Burcu 2011 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
tarot yengec yengeç tarot yengeç 2011 2011 burcu yengec burcu
meleklermekaniyengec-8585.jpg

Yengeç meleklerimiz ani kararla evlilik yoluna çıkabilirler. Bu anlamda güzel kararlar alacağınızı belirteyim.

Ev yada Araba isteği olan meleklerimize bu sene anahtarları çıkmış. Şanslı bir sene sizi bekliyor.

Kendini yalnız hisseden meleklerimizde önce kendilerini bir değiştirmeliler. Bazı davranışları gereksiz itici durumlara sokuyor.

Sevgili Yengeç melekleri Uyum içinde olmanız size hiç beklemediğiniz kapıları açacaktır. Bunu unutmayın. Özellikle İşyerinizde bu özelliğinizi biraz daha belirgin hale getirmelisiniz.

Bazı meleklerimizde ilişkilerinde istediğini bulamayabilir. Farklı beklentiler içinde olan partneriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Gözlerinizi dört açın.

Uzun süreli ilişkileri olan Meleklerimizde artık ayağa kalksınlar. Bir nebze ilerleme görmek istiyorlarsa ilişkilerini canlandırsınlar. Yoksa monoton yaşayışlar sizi sıkabilir.

2011 Yılının Tüm isteklerinizi yerine getirmesini temenni ediyorum.
Melekler Mekanı
Tarot Danışmanı
handanca

2011 Yılının Tüm isteklerinizi yerine getirmesini temenni ediyorum.
Melekler Mekanı
Tarot Danışmanı
handanca
bende bu dileklerine katılıyorum inşallah herkezin istedikleri olur

aşk

ben birine aşigim eminim oda bana aşik birbirimize açilamiyoruz falima bakta ne yapmalıyım söyle

ilk once selyam nar dilerim ben de yengecim

umarim bu yill hepimiz icin,saglikli, ugurlu ,bereketli olur . fallara ben de cok merakliyimdir ama bir turlu kendime fall baktiracak birini bulamiyorum , bu siteye ansizina girdim ve cok beyendim, elerinize agziniza yureginize saglik.

akrep burcunun tarot falı nı bulamadm siteye yeni üye oldum öncelikle herkese meraba . banada yardımcı olursanız sevinirm :)?

Geri