Yengeç burcu çocuklar yaramaz mı (:

Vilma61

Yeni Üye
Üye
Yengeç burcu çocuklar yaramaz mı (:
Merhaba sevgili temmuz anneleri çocuklarınız nasıl acaba yaramazlarmı gerçi burçlara fazla inanma derler ama aklıma gelicek en son temmuz çocuğuydu:) biraz anneci babacı oluyorlarmış etrafımda gördüğüm yengeçler okul da başarıları genelde düşük oluyor diyorlar ama çok zeki olanlarında duydum ama genetikte olabilir belki hep Nisa’n bebeği isterdim nasip değilmiş :) yanlış anlamayın lütfen zekasını değil hani başarı nasıl bir çocuk onu merak ediyorum mesela Aslan burcunda bir kızım var bütün özelliklerini taşıyor :)

Selamlar, vallahi Temmuz Ocak Ağustos farketmiyor ki tamamı sanki enerji içeceği almış sürekli ortalarda hatta bazı rivayetlere göre tavanlarda ağaçlarda her yerde dolaşıyorlar. Ben bu burçlara inanmıyorum inandığım birşey var ise o da yeni nesil sıpagettilerin tamamı ama tamamı yaramaz pek nadirdir yaramaz olmayan :D:D

Selamlar, vallahi Temmuz Ocak Ağustos farketmiyor ki tamamı sanki enerji içeceği almış sürekli ortalarda hatta bazı rivayetlere göre tavanlarda ağaçlarda her yerde dolaşıyorlar. Ben bu burçlara inanmıyorum inandığım birşey var ise o da yeni nesil sıpagettilerin tamamı ama tamamı yaramaz pek nadirdir yaramaz olmayan :D:D
Doğru ama bazen sanki tutuyor :) mesela bende bi akrep var 4 yaşında hiç yaramaz değil daha bebekken bile uyurdu hep 6 ay sonrasında ağlayan çocuk hiç olmadı kızımda öyle ama şubat doğumlu büyük oğlum tam bir canavardı :D şimdi 4. Gelicek bakalım

Gelsin bakalım gelsin :D:D Ama hayatta değişmez. Ben daha kendi başına oynayan etrafı rahatsız etmeyen bi çocuk görmedim hayatımda. Bende ikiz var biri erkek biri kız ayrı yumurta ikizleri. Yan yana gelince Atom bomması oluyorlar yapacak bişey yok. Sıpagettilerin alayı öyle alayı. Bazıları düz duvara tırmanıyor hayretle izliyorum :D:D

Bakın buna hiç şaşırmadım ikizler bebekleri canavar gibi hem aksi hem akıllı oluyorlar :D soymadıkları soru yoktur onların :) Allah bağışlasın

Geri