Yengeç Kadınını Etkilemek İçin

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Yengeç Kadınını Etkilemek İçin
yengeç kadınını etkilemenin yolları yengeç kadınını etkilemek burcu etkilemenin yolları kadını burcu kadını

YENGEÇ BAYANINI ETKİLEMENİN YOLLARI
Tutucu ve kırılgan Yengeç bayanına ulaşmak istiyorsanız, önce onun dostlarının kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü Yengeç bayanı her zaman dostlarına sizden daha fazla önem verecektir. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir. Pasif bir bayan olan Yengeç'e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, küçük oyuncaklar ve yatak oyunları ile onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç kadınının size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli olduğu kadar sevimli ve minyon tipli erkeklerden hoşlandığını hatırlatalım.

Bir yengeç kadını olarak katılıyorum :')
Buna katılan başka yengeç hanımlar varmı???

benim sevdiğim kız yengeç burcu ve realde daha güzel anlaşıyoruz ama sanal alemde

tamamen saçmalık. tipik bir yengeçimdir ama yengeç pasif olarak adlandırılabilecek son bayanlardan biridir. ürkütüp kaçırmak mı lütfen?? tanıdığım bütün yengeç kadınlarının tek korktuğu şey sevdiklerine bir zarar gelmesiydi başka ne korkumuz var bizim? gören de kardelen çiçeği falan sanacak. duygusalız amennah ama lütfen yani bu nasıl bir abartı. dostlar değerlidir tamam da benim dostlarımın ağzından girip burnandan çıkan adam beş dakkada kıçına tekmeyi yer yavşaklığı çekemem yani. herkese saygılı olacak o kadar kimsenin kalbini kazanmasına gerek yok önemli olan benim kalbimi kazanması. yengeç kadınının hisleri çok kuvvetlidir. bir kere aldatıldığını hissederse veya erkeğini başkasına yanlış bi şekilde bakarken bile görse sadakatten eser kalmaz. memnun olmasam da yengeçim çok duygusalım sevdiklerim için yapamayacağım şey yoktur ama nefret ettiklerim ve kızdıklarıma yapamayacağım şey de yoktur. tehlikelidir vesselam. kaçılın.

doğru benimde sinirimi bozan kişilere karşı tehlikeliyimdir sevdiklerim icin herseyi yaparım mesela yengeç erkekleri ve kadınları korkak olurlarmış falan bunu söyleyen burcun insanların da yakından tanımak lazım :))

ben de yengeçim biri beni etkilemek için yılışır,tanıdıklarıma yalakalık yaparsa iğrenirim ayrıca çok titiz de değilim erkeğimi ben seçerim sonuna kadar da severim..belki yükselenim terazi olduğundan uymuyorumdur bilemedim

tamamen saçmalık. tipik bir yengeçimdir ama yengeç pasif olarak adlandırılabilecek son bayanlardan biridir. ürkütüp kaçırmak mı lütfen?? tanıdığım bütün yengeç kadınlarının tek korktuğu şey sevdiklerine bir zarar gelmesiydi başka ne korkumuz var bizim? gören de kardelen çiçeği falan sanacak. duygusalız amennah ama lütfen yani bu nasıl bir abartı. dostlar değerlidir tamam da benim dostlarımın ağzından girip burnandan çıkan adam beş dakkada kıçına tekmeyi yer yavşaklığı çekemem yani. herkese saygılı olacak o kadar kimsenin kalbini kazanmasına gerek yok önemli olan benim kalbimi kazanması. yengeç kadınının hisleri çok kuvvetlidir. bir kere aldatıldığını hissederse veya erkeğini başkasına yanlış bi şekilde bakarken bile görse sadakatten eser kalmaz. memnun olmasam da yengeçim çok duygusalım sevdiklerim için yapamayacağım şey yoktur ama nefret ettiklerim ve kızdıklarıma yapamayacağım şey de yoktur. tehlikelidir vesselam. kaçılın.

katılıyorum sana aynen.. :)

sevdiğini çok sever sonuna kadar sever yengeç kadını.ama beklemeyi pek sevmez sevdiğini yanında ister.Evet gereksiz yere hüzünlenebilir ve sevdiğinin onu şımartmasını ister.Yengeç kadınıyım bana uyan bu kadar

Geri