Yengecin Dilinden Yengeç Anlar

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Yengecin Dilinden Yengeç Anlar
yengeç burcu kadını yengeç burcu kadını özellikleri yengeç kadını akrep erkeği ve bir çok özellikleriyle yengeç burcunu birde benden dinleyin.
Yengeç burcundan iyi bir anne baba çıkar.Çocuklarını diğer anne babalar gibi korurlar ama daha da evcimen oldukları için biraz farklılar diğer ebeveynlerden..Yengeç kadını diğer burçların kadınlarından farklıdır.Zaten kendisi takıntı ustası olduğu için bir çok şeyi kafasına takar,insanlardan bazen kaçar, bazen de insan içinden çıkmaz.Yengeç kadınını etkilemek istiyorsanız takıntılı olduğunu bilerek kolları sıvayın! Ayrıca iyi bir eş ve gelin olurlar.Tabii ki kaynananın burcuyla gelinin burçları uyuşuyorsa can ciğer kuzu sarması olurlar.İşte benden yengeç burcu kadını ve erkeğini dinleyin.Yengeç erkeğini özelliklerinden ve kendimce yorumlayarak sizlere anlatıyorum.Yengeç erkeği ve yengeç burcunun sırları..Melekler sizde benim gibi bir yengeçseniz, yada yengeçler adına bilgi edinmek istiyorsanız yengeç burcunun diğer bilinmeyen özelliklerini gerçek bir yengeçten dinleyin.
yengec-3aa.gif

Yengeç deyince aklıma sadece 'kendim' geliyorum.Çünkü ben bir yengecim.Yengeç burcunda doğmuş tüm özelliklerini taşımış,bu yaşıma kadar yengeç burcunu didik didik araştırmış bir insanım.Araştırmama gerek yoktu çünkü anlatılanların ta kendisi bendim.Neden hep sulugöz olarak tanınıyoruz bilmiyorum ama,ben gerçekten üzüldükçe,sinirlendikçe ağlıyorum.Buda maalesef gözlerimin şişmesine neden oluyor.Buda fazlasıyla kusurlarımın çıkmasına sebep! Göz altı şişliği neden oluşuyor? diye sormayın arkadaşlar göz altı şişen kişilerin çoğu yengeç burcu.Bunu söylemek istemezdim ama ağladıkları için gözleri şişiyor.Şaka bir yana duygusallıklarını her işe sokmasalar olmaz.Kendimi anlatarak size yengeç burcunu tarif edeceğim.Ama altını çizerek söylemek istiyorum benim yükselenim yengeç değil sadece burcum yengeç.Doğum haritamda akrep ve yengeç,balık karışımı etkileri görüyorum.Anlatmaya başlıyorum;

Ben oldukça hisleri kuvvetli, fal bakmıyorum sadece hissettiğim şeyler çıkıyor.Ön yargılıyım maalesef ama yargılarım hislerimin kuvvetinden dolayı doğru yargı oluyor.Çevremde herkes tarafından seviliyorum.Yani ben öyle görüyorum belkide pembe gözlük takıyorum ben safımda biraz...Akrabalarımla pek anlaşamam.Bu bir taraf için geçerli.Zaten yükseleni Boğa burcu olan yengeçler arkadaşlarıyla iyi geçinir,ama iş akrabalığa gelince akrabaları tarafından kötülük görür ve pek istenmez.Maalesef bu bende oluyor.Çeşitli insan vardır çevremde.Az insan çok huzurdan yanayım.Yalnız kaldıysam moralim bozuksa,konuşacak kimseyi yakın görmüyorsam sabahtan akşama kadar yastığıma sarılır ağlarım.Bu moda girmek benim için hiçte zor değil.Bazen çok sevdiğim birisinin öldüğünü düşünerek saatlerce ağlarım.Belkide ben psikopatım.Açık söylemek gerekirse bana birisi yanlış yaptığı zaman, bu 3.şansını kaybedip 4lere,5lere tırmandıysa ben ona kinlenmeye başlarım.Kinim devam eder.Ne zaman sona erer Allah bilir.Kendime bir şey almam,ama çevremden birisine özellikle aile ve çok yakınıma istediği,hoşuna gidecek bir şeyi alırım.Kariyer konusunda ise işimi seviyorsam zevk alarak yaparım.Eğitimde ise öğretmeni seviyorsam,zaten ben öğretmeni seviyorsam o bana iyi davranıyordur fikir ortaklığımız vardır ben o yüzden seviyorumdur.O zaman eğitim hayatım süper geçer.Ama bir öğretmen bana kötü davrandıysa,beni dersinden de soğutur üzülerek söylüyorum ki kendindende...Örneğin matematik! hayatımda beceremediğim derslerden birisi.Nefret ediyorum bu dersten.

Ben çok yazarım, hayal gücüm o kadar geniş ki bazen hayal içinde yaşadığımı düşünüyorum.Bilim kurgu içinde geziyorum.İlerde iyi bir senarist ya da yazar olsam hiç te fena olmaz.Aradan 80-90 yıl geçince İlkimsu'nun ölümsüz eseri 'Kendi Çapında Eğlenen Kız' diziye uyarlanarak çekilir,reytingler alır.Sonra benden geriye ailem bundan büyük bir onur duyar.Aşka gelince,yengeç sevgiliye sahipseniz biraz yandınız.Kıskanç olur yengeçler,takıntıları vardır.Yaptığınız hatayı unutmazlar,hatta sen bana böyle böyle yapmıştın diyerek gün gelir hatırlatırlar.Bazen çok saçma konulardan triplere girer,huzursuzluğa yol açabilirler.Sevdikleri zaman tamamen bağlanır,ayrılma eşiğine gelince bırakmazlar.İlgi gösterdiği kadar ilgi bekler.Erkekleri bayanlarına nazaran farklılık gösterebilir.Eğer bir yengeç erkeği daha önce aşk acısı çektiyse,aldatıldıysa bir daha başka bir kadına güvenmesi zaman alır.Bu yüzden günü birlik ilişkiler yaşar,ama güvenini kazandığınız zaman sizi el üstünde tutar.Sizin burcunuz akrep,boğa ya da oğlaksa yengece yaklaşın derim.Oğlakla zıt kutuplarda yer alsalarda,oğlak erkeği yengeç kadınını her zaman çekici bulur.Yengeç kadını da oğlak erkeğinden hoşlandıysa bazen gıcıkta olsa espirilerine katılarak güler.Ama benim tercihim Akrep burcundan yana.Akrebin gözlerine yengeç kadını olarak bakmaya doyamıyorum..

Son düzenleme:
Geri