Yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey...

canım yaa Allah razı olsun inşş banada doğumda dua etmek nasip olurda vesile olabilirim birilerinee inşşş.burda olurum tatlım şimdiden bile bikaç şey öğrendimm çok güzel bilgiler tecrübe olcaksınız inşş bize iiki açtın bu topiği tatlım
canım ya şimdiden söyleyeyim sende benim için dua et doğumda.ev sahibi olsunlar de benden için:)umarım katılım diğer topicteki gibi yoğun olur..

canım ya şimdiden söyleyeyim sende benim için dua et doğumda.ev sahibi olsunlar de benden için:)umarım katılım diğer topicteki gibi yoğun olur..
tmm canım hayırlıs7la gönündeki olsun inşş herşeyin zamanını mvlam öyle güzel ayarlıyokii bize sabırla beklemek dua etmek düşüyooo inşş herşer gönlümüzce olsun hepimiz için sağlıkla huzurlaa canımm

yoncax canım sende benm gibi zayıf başlamıştın hamişliğe bende kilo almak istiyorum bide gögüsler hiç büyümüyo şimdilik normalmi canım yaa neler yedin bana biraz anlatabilirmisin daha çok erken minicik bebişim Allahım sağlık versin hepsine ama öğrenmek istiyorum hanii zayıflığım etkilemesin onu korkuyorum gerçi alıyorum yavaştan ama hala 46 ancayım
canım hiç acele etme yakında istemediğin kadar kilo alacaksın.ben 18 kilo almıştım:)doğumdan sonra hemen eridim tabi yani 65 tim doğuma giderken şu an 52 yim.kiloyu takma sen ve sadece faydalı şeyler ye mesela ben hiç tatlı hamur işi filan yemedim canımda istemedi gerçi.ben biraz detaycıydım malum.haftada 2 kere kırmızı et,2 kere balık,2 gün sebze,1 günde tahıllı gıdalar yedim.3 litre suyumu hiç ihmal etmedim birde,kuru yemişleri abartma sakın faydası yok fazlasının.ben 4 kayısı,4 ceviz,10 fındık,5 badem yerdim hergün.birde çiğ sebzelerden yerdim,havuç çiğ ıspanak semiz otu filan.semiz otu bol ye zaten omega 3 var onda.böyle işte dengeli beslendim ama 47,5 la hamile kalmama göre aldığım kilo normaldi benim zayıftım çünkü.göğüsleri dert etme,benimde doğuma kadar büyümediler,doğumda sütlenince biraz büyüdüler ama sonra söndüler şu an yoklar aslında ama allahta süt var içlerinde:)

Son düzenleme:
canım hiç acele etme yakında istemediğin kadar kilo alacaksın.ben 18 kilo almıştım:)doğumdan sonra hemen eridim tabi yani 65 tim doğuma giderken şu an 52 yim.kiloyu takma sen ve sadece faydalı şeyler ye mesela ben hiç tatlı hamur işi filan yemedim canımda istemedi gerçi.ben biraz detaycıydım malum.haftada 2 kere kırmızı et,2 kere balık,2 gün sebze,1 günde tahıllı gıdalar yedim.3 litre suyumu hiç ihmal etmedim birde,kuru yemişleri abartma sakın faydası yok fazlasının.ben 4 kayısı,4 ceviz,10 fındık,5 badem yerdim hergün.birde çiğ sebzelerden yerdim,havuç çiğ ıspanak semiz otu filan.semiz otu bol ye zaten omega 3 var onda.böyle işte dengeli beslendim ama 47,5 la hamile kalmama göre aldığım kilo normaldi benim zayıftım çünkü.göğüsleri dert etme,benimde doğuma kadar büyümediler,doğumda sütlenince biraz büyüdüler ama sonra söndüler şu an yoklar aslında ama allahta süt var içlerinde:)
çok saol paylaştığın bilgiler için canık bnmm elimden geldiği kadar uygulamak istiyorum am aişte oluyo her gün suyuma dikakt ediyoruma ma her gün 3 litreyi bulmuyo iştee ufff daha çok içmem gerekk
yoncaxım ben kaçtım cnm öpüyorum seni grşz ben giricem bol bol buraya inşş ii gec tatlımm

çok saol paylaştığın bilgiler için canık bnmm elimden geldiği kadar uygulamak istiyorum am aişte oluyo her gün suyuma dikakt ediyoruma ma her gün 3 litreyi bulmuyo iştee ufff daha çok içmem gerekk
yoncaxım ben kaçtım cnm öpüyorum seni grşz ben giricem bol bol buraya inşş ii gec tatlımm
tamam canım kendini zorla yinede,sonradan faydasını görürsün.bende seni öpüyorum,görüşürüz...

merhabalar benimde 4,5 aylik bi oglum var bu ay sonunda 5 oluyo...:ehi:bizde ek gidalara basladik herseyi yediriyorum hic itiraz etmiyoor kuzummm...simdiden 2 disimiz varr:)
Allahim yavrularimizi korusunn

yoncax ben nur85 canım hatırlamışsındır inşallah topiğin hayırlı olsun Rabbime hamdolsun bende hamileyim artık tatlım 13.haftamıza girdik Allah sağlıkla tamamına ermeyi nasip eder inşşş burdan ileride çok yararlanıcam eski dostları görmek çok güzelll beni ismimden dolayı tanıyamayabilirsiniz ama buranın müdavinlerindenim NUR85:) öptm cnm meleğini kokla benm için duanı eksik etme cnm
canım senı merak etmıstım ısmını degıstırmıssın sukur allaha gelmıs melegın tebrık ederım tatlım guzel hamılelık gecırırsın ıns

tamam canım kendini zorla yinede,sonradan faydasını görürsün.bende seni öpüyorum,görüşürüz...
canım benim yeni sayfamız hayırlı olsun görüşmeyeli hepimiz anne olmuşuz maaşallah bize darısı hamile kalmak isteyenlere inşaalllah. selzeh canım öyle çok sevindimki bilemezsin allah tamamına erdirir inşaallah.

Geri