Yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey...

slm anneler ben uzun zamandır giremiyordum bundan sonrada uzun süre giremeyebilirim ufaklık iyi allaha şükür azı dişlerini çıkarıyor büyük oğlum ameliyat olacak hastaneden çıkamadım o drdan başka dr gitgit gel

slm annecikler :)
bende araniza katilmaya geldim... benimde 3 aylik findik kurdu sari bi kizim var :)

bu aralar ellerine takdi, parmaklarini elini emip duruyor :)
dogumdan önce heycandan uyuyamamistim, dogumdan sonrada sagolsun kizim uyutmuyordu, sonra 2 saatde bi uyanmaya basladi... acayip sorlanmistim, hic bitmicek sanmistim... ama allaha sükür cabuk düzene girdi, simdi 19-20 arasi uyuyor sabah 6-7-8e kadar uyuyor, ama gece bi kere karnini doyuruyor, hic gözlerini acmadan devam uyuyor... iste böyle... gün icinde bol bol sarkilar söylüyoruz, oyunlar oynuyoruz...

yaz günesi cok gecmis olsun... cabucak iylesir insallah oglusun...
herkezi öpüyorum... meleklerinizle güzel günler diliyorum...

slm annecikler :)
bende araniza katilmaya geldim... benimde 3 aylik findik kurdu sari bi kizim var :)

bu aralar ellerine takdi, parmaklarini elini emip duruyor :)
dogumdan önce heycandan uyuyamamistim, dogumdan sonrada sagolsun kizim uyutmuyordu, sonra 2 saatde bi uyanmaya basladi... acayip sorlanmistim, hic bitmicek sanmistim... ama allaha sükür cabuk düzene girdi, simdi 19-20 arasi uyuyor sabah 6-7-8e kadar uyuyor, ama gece bi kere karnini doyuruyor, hic gözlerini acmadan devam uyuyor... iste böyle... gün icinde bol bol sarkilar söylüyoruz, oyunlar oynuyoruz...

yaz günesi cok gecmis olsun... cabucak iylesir insallah oglusun...
herkezi öpüyorum... meleklerinizle güzel günler diliyorum...

Ben o parmakları yerim yerimde bitiremem canım tatlı kuzucumu öp kokla benim için olur mu :)

bizde bu güzel topikte paylaşıcakmıyız acaba bu güzel duyguları?? RABBİM herkese nasip etsn inşallah.ALLAHIM sizinde evlatlarınızı bağışlasn inşallah güzel anneler

slm güzel anneler küçük oğlum kayra azı dişlerini çıkardı gece hiç uyanmıyor büyük oğlumda amaliyat olacak gününü aldım tahliller sonuçlar onunla uğraşıyorum ama artık kimse buralara uğramıyor nerdesiniz neler yaptınız

Geri