Yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey...

Selam annecikler nerelerdesiniz yahu :)

İnanamayacaksınız ama kızımın doğum günü geldi çattııııı :) çok heyecanlıyım. 14 gün sonra yaşına giriyor.

Havalar çok soğuk o yüzden evden çıkaramıyoruz. Dişler devam ediyor tabiki... 6 tane var şimdi 2 tane daha geliyor. Ama sıkıntısı da var tabi. Çok şükür allahıma onun dışında iyi. Haa yürüme teşebbüsleri var da korkuyor :) tay tay durup alkış yapıyor ama adım atmıyor, neyse vardır bir zamanı herhalde.

Bu arada çoookkk yaramaz, erkek çocuğu gibi :) emeklediği için her yerde ve her yeri karıştırıyor, çok hareketli.

Bizden şimdilik bu kadar, hepinizi öpüyorum, görüşürüz.

mrs.m maaşllh cnm bak yaşına geldi şaka gibi ya ansıl geçiyo zaman

bnm oğlumda çok yaramaz tatlım yerinde durmuyo saniye oturmuyo ya sürekli emekliyo odalarda kanepelerde düz duvara tırmanıyo resmen:)mutfak dolaplarının çekmeceleri heryer heryer çok tatlılar ama yaa Rabbim korusun hepsini sağlık versin miniklerimize yaşını yürüyerek karşılar belki fıstık:)öpüyorum sizi cnm aeolun

Selam annecikler nerelerdesiniz yahu :)

İnanamayacaksınız ama kızımın doğum günü geldi çattııııı :) çok heyecanlıyım. 14 gün sonra yaşına giriyor.

Havalar çok soğuk o yüzden evden çıkaramıyoruz. Dişler devam ediyor tabiki... 6 tane var şimdi 2 tane daha geliyor. Ama sıkıntısı da var tabi. Çok şükür allahıma onun dışında iyi. Haa yürüme teşebbüsleri var da korkuyor :) tay tay durup alkış yapıyor ama adım atmıyor, neyse vardır bir zamanı herhalde.

Bu arada çoookkk yaramaz, erkek çocuğu gibi :) emeklediği için her yerde ve her yeri karıştırıyor, çok hareketli.

Bizden şimdilik bu kadar, hepinizi öpüyorum, görüşürüz.
canım ELA'nın dogum gununu kutluyorum sımdıden yenı yası saglık mutluluk getırsın ınsallah.....dogum gunu kutlu olsun fıstıgımın

Kızlar nasılsınız bakalım?bebişleri büyütmüşsünüz maşallah,sünnet olanlar yaşına girenler,dişi çıkanlar hepsinin ortak noktası birer afacan olması:)Allahım bütün kuzularımıza sağlık sıhhat versin.Bizde 12 gün sonra 20 aylık olucaz.Maşallah artık beni deli gibi bağırtmaya başladı yerinde durmayan kendini hep tehlikeye atan anneye iş yaptırmayan sokakta kız erkek çocuk ayırtetmeden sıkıştırıp dudağından öpen cadaloz bir kızım var artık.yeme içme uyku süper,ama gelgelelim hala konuşmuyor.tek bildiği atta ve ver.Anne bile demiyor bu beni biraz üzüyor bakalım herşeyin zamanı olduğu gibi sanırım bununda zamanı vardır.Karnımdaki pıtırcığımda kocaman oldu 7,5 aylık olduk.Ocak sonu gibi kısmetse gelecek.Hıı bu arada benim bir oğlum olacak:)Maşallah beni teperken ayağı dışarı fırlayacak sanıyorum.İleride iki afacan annesi olacağım kısmetse.Bakalım keçileri nekadar süre sonra kaçırırım:)Bu arada internete sık giremediğim için bazı arkadaşlarımın bana yazdıklarına cevap verememiş olabilirim sakın kusura bakmayın olur mu.Hep aklımdasınız,semra,mrs.m,selzeh,berranur,tatlıcadım,prensess,yaz güneşi ve aklıma şu an nicki gelmeyen tüm arkadaşlarım,hepinizin kuzularının sünnet diş ve yaş gibi önemli günlerini kutlar ,daha nice güzel ve özel günlerde kuzulara sağlık ve bol neşeli günler dilerim.Hepinizi öpüyorum...yupis

Son düzenleme:
Herkese merhaba
29 Kasım salı günü minik Elam 1 yaşına girdi...çooookkk muhteşem ve heyecan dolu bir duygu. Bunu yazarken bile gözlerimden yaşlar iniyor.

Çünkü ben de bebiş için epey bekleyenlerdenim. Burada ne kadar çok anım var. Hamile miyim yine regl oldum sorularını ve üzüntülerimi aylarca benimle paylaşan her arkadaşıma ve dostuma sonsuz teşekkürler. Bu site çok sağlam...sırtını çok rahat yaslayabilirsin. Herkeste aynı sorun olduğu için bizi bizden başkası asla anlayamaz, hele ki gerçek hayatta bunların neredeyse hiçbirini paylaşamayız. Buradaki destek gerçekten muhteşem.

Rabbime sonsuz şükürler olsun ki bana meleğimi gönderdi , sağlıkla dünyaya geldi maşallah ve yine şükürler olsun ki yaşına girdi. İnşallah güzel günlerini göstermeye devam eder ve inşallah babasıyla beraber kızımızın okula gittiğini, evlendiğini ve çocuk sahibi olduğunu da görürüz.

Meleğini bekleyenlere çok dua ediyorum, inşallah allah size de nasip etsin. İnşallah siz de bu güzel günlere tanık olun.

Hepinizi öpüyorum sevgiler...

slm kızlar nasılsınız kusuruma bakmayın nezamnadır nete giremiyorum çünkü benim evimde bilgisayar yok işyerindede yasaktı patronumuz yurt dışın olduğu için girebildim ne güzel herkesin bebişleri büyümüz yaşına girmiş dişler çıkmış çok güzel benim bitaneciğim oğluşumda 1 yaşına girdi 22 kasımda muhteşem bi duygu çok hareketli yaşına girmedende başladı maşallah yürümeye her yeri karıştırıyo çok fena oldu çok Allah bu güzel duyguları herkese yaşatsın inşallah Rabbim bütün isteyenlere nasip etsin... sizleride çok seviyorum sizler benim dert ortağımsınız hepinizi çok çok öpüyorum Allah hepimizin herkesin evlatlarına sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşaallah...

Geri