Kına Gecesi Yeni Bindallı Modelleri isteyen melekler gelsinler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥

İstemeler bitti nasip olur ise evleneceksiniz ve söz kesildi nişan tarihiniz de beelli oldu. Aman ne kadar güzel :) Evliliğin ilk adımında tatlı bir heyecan kaplar kalpleri tüm aileleri. Bu durumda olan her kese bu güzel yolculuklarında başarılar diliyorum meleklerim. Umuyorum ki bu durumu güzel bir düğün ile taçlandırırsınız.

Nişan demişken Hz. Peygamber Muhammed S.A.V efendimizin dediği bir söz var hadis onu sizlere aktarmak istiyorum hemen ekliyorum kızlar . Efendimiz -sallAllahu aleyhi vesellem- buyuruyor ki “Evlenen imanının yarısını kurtarmış olur, kalan yarısında ise Allahtan korksun” (Teberani)

Şimdi sizler için güzel bindallı modelleri getirdim. Kapalı bindallı modelleri açık bindallı modelleri tabi ki kaynağım gene www.google.com.tr görseller şeysi bilginiz olsun.
Son yıllar da kına gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen bindallı modelleri, gelin adayları tarafından oldukça rağbet görmeye devam ediyor. Farklı renk ve tasarımlardan oluşan yepyeni bindallı modellerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.

en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (1).jpg
en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (2).jpg
en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (3).jpg
en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (4).jpg
en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (5).jpg
en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (6).jpg
en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (7).jpg
en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (8).jpg
en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (9).jpg
en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (10).jpg
en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (11).jpg
en güzel ve yeni bindallı modelleri_ (12).jpg