Yeni Bir Yıldız Daha Doğduu

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Yeni Bir Yıldız Daha Doğduu
Melekler ,melekçikler,melişler
herkes bizi tanıyordur eminim ortim Hayal ve ben hepinizi şöhret etme yolunda ilerliyoruz.Her ne kadar bizi yıldırmak için bazı haberler,dedikodular çıksada biz hızımızı kesmeden hepinizi şöhret etmeye devam ediyoruz.

Şimdi ise sırada güzel ve genç şöhret adayımızı açıklayalım.Şöhret adayımızzz
asqimsin
adlı yöneticimiz...
Kendisi şöhret yapmak kolay olmadı tabi birçok yollardan geçtik ama onuda şöhret kadromuza katmayı başardık.

Nasıl şöhret ettigimizi her zamanki gibi merak ediyorsunuz dimi magazinlerde gibi
AZ SONRA demicem hemen geçiyorum.

Asqimsin adlı meleğimiz,birgün bizim fan club`a geldi.Tabii güzel bir melek geldi,misafirperverliğimizi göstermemiz gerek :meçhul:
Neyse çay ikram ettik yok dedi,kola ,gazoz,kek,pasta...derken bir türlü kandıramadık.Öyle bişi yapmamız lazımdı ki asla geri çeviremesin.Çattttt hemen jeton düştü Bitter çikilotaya asla hayır diyemicekti.
Hemen en güzelinden bir bitter çikilota sundum ilk ııııı,şeyyy falan dedi ama nihayet asqimsin`ıda kandırmayı başarmıştım ve bunu tabikide kanıtlamak için şipşak şipşak çektim hallettim...
işte resimler merak ettiniz dimi sizi sizi siziii:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Şöhret olmadan bile öyle güzel pozlar verdiki çikilotayla bakmaya değer...

cikilota-3203.jpg

Şimdii son çikilota parçası özel çikilotanın asıl tadı orda onu nasıl yedii bakın bakın :meçhul:
kalpli-cikilota-9928.jpg

İşteeee olay bu kadar basitti (fazlada degil ama çaktırmayın bizz kimleri ikna etmedikki)

Şimdi ise bu çikilota güzelimiizin resimlerini sizlerle paylaşmaya geldii
Başka yerde yok sadece ve sadece melekler mekanında
görmek isteyenler hiç bir yere ayrılmasın resimler hemen alttaaaaaa

.
.
.
.

melyyyyyy-7229.jpg

miley-7686.jpg

miley-cyrusss-2250.jpg

mllyy-4185.jpg

mly-8114.jpg

mmly-8913.jpg

İşteee buda güzelimizin şöhret olduktan sonraki resimleri
Ne limonlarla ugraştık ama sonunda başardık bir şöhret daha yapmayı.Sizde istiyorsanız fan club`a ugrayın yeterrrr.

Cevap: Yeni Bir Yıldız Daha Doğduu

:yahoo:sonun da beni de şöhret yaptınız :D bitter çikolataya dua edin :):) resimlerim de yakıyor ortalığı :):) :nazar:

imza isteyenler özel mesajla istesinler :p :789:

Cevap: Yeni Bir Yıldız Daha Doğduu

ahhhhhhhhh asqimsin senide kaybettik geçmiş ola :zuha:

Geri