Yeni şampuanım sarı saçlara özel John Frieda

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yeni şampuanım sarı saçlara özel John Frieda
Ben yıllardır sarı saç tonlarını kullanıyorum arada saçlarımı daha da açarak platin rengine de dönüştürdüğüm doğrudur:D:D

Ama ne yazık ki özellikle uzun bir süre sarı saç tonlarını kullanıyorsanız saçlarınız da matlık, kuruluk ve cansız bir görüntü oluşuyor. Bunun da en büyük sebebi saç açıcılarından kaynaklanıyor. Saçlar da nem azaldığı zaman oldukça sönük ve kuru bir görüntü oluşor. Daha önce farklı markaların şampuanlarını ve saç kremlerini kullanmıştım bunun yanın da bana tamamen doğal ve bitkisel olduğunu söyleyerek değişik marka şampuanları da satmıştı kozmetik çalışanları...

Ama ne yazık ki şu zamana kadar evet bu benim şampuanım ve çok memnun kaldım diyebileceğim bir ürünle karşılaşmadım takiii john frieda nın sarı saçlara özel seri ile karşılaşana kadar...

Aslın da bunu da bir tesadüf sonucu satın aldım watsons mağazasından orada ki kozmetik çalışanının önerilerini dikkate alarak satın almıştım.. Acaba yine param ve beklentilerim boşa mı gidecek derken daha ilk kullanım da inanılmaz bir olumlu sonuç aldığımı söyleyebilirim. Daha önce iki gün bile yıkamadığım saçlarım da oluşan bakımsız bir görüntü ortadan tamamen kalkmış yerine günlerce ışıltı ile parlayan bir görüntü oluşmuştu. Saçlarım da inanılmaz bir ipeksi yumuşaklık, canlılık ve ışıltı oluştu. Sarı saçlara sahipseniz ve saçlarınızın kuruluğundan hoşnut değilseniz size mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum;)

Ben John Frieda nın sarı saçlara özel nemlendirici etkili olan şampuan ve saç kremini aldım.

sb-highlight-activating-moisturising-conditioner-for-lighter-shades.jpg
sb-highlight-activating-moisturising-shampoo-for-lighter-shades.jpg

Şampuanın bileşimi ve özelliklerine gelince;
Sarı saçlarınızı nemlendirirken ışıltı ve parlaklık katın.
Ayçiçeği ve beyaz çay ile formüle edilmiş Sarı Saçlara Özel Nemlendirici Şampuan saçtaki tüm sarı tonları ortaya çıkarmaya yardımcı olur.
Bakım kremi ise şöyle;
Saçlarınızdaki ışıltıyı ortaya çıkarmak için pürüzsüzleştirmeyi ve nemlendirmeyi destekler.
Bakım Kremi, nemlendirici formülü ile, saçtaki tüm sarı tonları ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

John Friedanın tüm saç rengi ve tipine göre bakım serilerini bulmanız mümkün... Sarı saçlar için olan sheer blonde serisi oluyor. Sheer slonde serisin de bunun yanın da tamamen sarı saç ve buklelerin rengini ortaya çıkaran şampuan, bakım kremi ve maskesi ve saç rengini açan spreyi de tercih edebilirsiniz.

Dip not olarak bu arada şampuan ve saç kremini bol keseden kullanıp da ne çabuk bitti diye sakın yakınmayın çünkü ürün konsantre ve ufacık bir şekil de kullanmanız yeterli olacaktır buda daha uzun bir süre size kullanım olanağı sunar;)

Son düzenleme:
Demek röfleli saçlar için ideal bir şampuan varmış .Peki mawi adminim kaç para bu şampuan ? Ben daha önce röfle yaptırmıştım hemde platin sarısı saçlarım yandı yıprandı. Şimdi kendi imkanlarımla saçalrı yeniden onarmaya çalışıyorum. Gerçekten memnunsan bende alıcam . Birde bir sorum daha var yıkama esnasında kullanılıcak değilmi ? Tüp şeklinde şampuanı ilk defa gördüm de . Daha çok saç kremine benziyor .

Demek röfleli saçlar için ideal bir şampuan varmış .Peki mawi adminim kaç para bu şampuan ? Ben daha önce röfle yaptırmıştım hemde platin sarısı saçlarım yandı yıprandı. Şimdi kendi imkanlarımla saçalrı yeniden onarmaya çalışıyorum. Gerçekten memnunsan bende alıcam . Birde bir sorum daha var yıkama esnasında kullanılıcak değilmi ? Tüp şeklinde şampuanı ilk defa gördüm de . Daha çok saç kremine benziyor .

Şampuan artı saç kremini kullanıyorum. Her zamanki yıkama yaptığınız gibi şampuanını kullanabilirsin. Ama dediğim gibi avuç avuç değil az bir miktar yeterli oluyor. Daha sonra kremini kullanacaksın birkaç dakika bekletebilirsin zaten durulamaya başlar başlamaz su inanılmaz yumuşaklıkta akıp gidiyor saçlardan ipeksi bir yumuşaklık kalıyor geriye.. İlk kullanım da bile saça parlaklık veriyor. Ben watsons mağazasından aldım ama eczaneler de bile satılıyormuş onu da bir arkadaşımdan öğrendim. Aldığım da indirimli kampanyalı bir fiyatı vardı çok uçuk bir rakam değil ikisini birlikte ortalama 55-60 civarına aldım.

Bilgiler için teşekkür ederim adminim .Watsons mağazası ile ilgili bir haber okudum bu arada . Çok üzücü bir durum :( Konuyla ilgisi yok ama internette yer alan habere göre ; İstanbul Eyüp’teki Vialand AVM Watsons mağazasından ruj çalmakla suçlanan lise 3. sınıf öğrencisi Mağaza müdürü ve AVM güvenlik görevlisi tarafından çırılçıplak soyularak arandı. Aramada 2 erkek güvenlik görevlisinin de olduğunu kaydeden B.C. 'Psikolojim bozuldu' dedi. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Watsons, "hırsızlık yapıldığına dair kuvvetli şüphe oluşmuştu" diyerek kendini savundu.Allahım bu durumdan dolayı gerçekten utanç duyuyorum. Bir ruj için , bir genç kızın onuru zedelendi .

Evet olmaması gereken bir durum ama ne yazık ki bir ekmek çaldığı için daha doğrusu yokluktan çaresiz kalarak sadece karnını doyurmak amacı ile ekmek aldığı için yıllarca hapiste yatanların olduğunu biliyorum....

Bu arada john friedanın ürünlerini internet üzerinden birçok yerden de kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

Geri