Yeni sezon püskül detaylı abiye modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yeni sezon püskül detaylı abiye modelleri
Püsküllü kıyafetler önce giyim modasın da yerini alarak çocuk ve kadın giyim ürünlerin de geçen sezon koleksiyonlar da yer almıştı. Şimdi de 2018 abiye modellerin de yer alarak yeni sezon abiye modasının trendleri arasına girmeyi başaran püsküllü abiye modelleri bayanların gözdesi olmaya devam ediyor.

Biz bayanlar modayı elimizden geldiğince takip etmeye çalışır ve modanın gerisin de kalmamak için sezon da hit olan tasarımları satın alıp giymek için ayrı bir çaba gösteririz. Malum özel günlerin en çok kutlandığı yaz sezonunun açılmasına artık az bir zaman kaldı. Mezuniyetler, düğün, nişan ve sünnet gibi özel günler de giymek için şimdiden abiye modelleri arayışına girenler ve en moda abiye modelleri hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için püsküllü abiyeleri öneriyoruz.

Bugünler de eğer yeni sezon abiye modellerini yakından görmek için mağazalara uğrayanlarınız varsa koleksiyonlar için de mutlaka püskül detaylı abiyeleri görmüşsünüzdür. Özellikle kol ve roba kısmın da yer alan püsküllü abiyeler bayanların gözdesi haline geldi.

Sizler için yeni sezondan seçtiğimiz püsküllü abiye modellerinden seçtiğimiz örnekleri paylaşıyoruz.

balık etek püsküllü abiye.JPG
en yeni abiye modelleri.JPG
kırmızı abiye.JPG
püsküllü abiye modelleri.JPG
püsküllü abiye.JPG
püsküllü kısa abiye modeli.JPG
püsküllü yeşil abiye modeli.JPG
siyah abiye modeli.JPG
yeni sezon abiye modelleri.JPG
yeni sezon püsküllü abiye modelleri.JPG

1522191207914.png

1522191207914.png

püsküllü kıyafetler gerçekten bu sene inanılmaz moda ama ne yalan diyeyim benim tarzıma hiç uymuyor geçenlerde bir düğüne gitmiştik gelinin giydiği gelinlik modeli bu abiye modeline inanılmaz bens-ziyordu püskül detayları vardı ben çok yakıştırdım kendiside zayıftı ve balık etek dar kesim giyince fiziği muhteşem ortaya çıkmıştı hahaha yeni sezon abiye ve gelinlik modellerinde eminim ki püskül modelini çok sık görecez

Kesinlikle püsküllü abiye modası bu senenin trenlerinden biri. Belki şu an çok fazla görmüyor olabilirsiniz yada gördüğünüz de tuhafınıza da gidiyor olabilir ama eminim ki önümüz de ki yeni sezon da püskül detaylarını abiyeden gelinlik modellerine ve günlük giyime kadar heryerde göreceğimizin garantisini verebilirim.

Geri