Yeni sezon skinny jean modelleri ve kombinleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yeni sezon skinny jean modelleri ve kombinleri
skinny jean modelleri, jean modelleri, skinny jean bayan, skinny jean kombinleri ile sizlerleyiz.

Bir süredir jean modellerinin trendlerinden olarak kabul edilen skinny jean pantolon modelleri yeni sezonda farklı renk tonları ve tasarımları ile yine bayanların gözdesi olarak yer almaya devam ediyor.

Benim de çok severek kullandığım skinny jean pantolonların ne olduğunu bilmeyenlere hemen kısaca bahsetmek istiyorum.

Skinny jeanlar için bir nevi kot tayt diyebiliriz. Çünkü skinny jean oldukça dar kesimden oluşuyor ve bilek kısmıda aynı şekil de dar kesimden meydana geliyor. Kumaşın cinsine bağlı olarak oldukça elastik bir yapıdan oluşan skinny jean pantolonları her mevsim rahatıkla tercih edebilirsiniz.

Eğer rahatlığınıza düşkün iseniz yaz ayların da bir babet ile kolaylıkla kombinleyeceğiniz pantolonlarınızı kış ayların da bot, çizme spor ayakkabı ve hatta topuklu ayakkabılar ile giyerek kombinleyebilirsiniz.

Dar bir bacak kesiminden oluşan skinny jeanlar topuklu ayakkabılar ile çok şık bir uyum sağlıyor ve bacak boyunu daha uzun gösterdiği için fiziğiniz ön plana çıkıyor.

Sizler için yeni sezondan seçtiğim en yeni skinny jean modelleri ve kombinleri ile ilgili görselleri paylaşıyorum.

176073_F_1.JPG
b2.JPG
j9ixfg-l.JPG
jean.JPG
Ridley-High-Waist-Ultra-Skinny-Jeans-in-Light-Vintage-Wash-with-Knee-Back-Thigh-Rip-4.JPG
ripped-skinny-jeans-make-you-look-in-brave-appearance-styledir_8542011b1-707x1024.JPG
siyah-skinny-jean-pantolon-2015.JPG
Skinny-Jean-Bol-Bluz-kombini.JPG
Skinny-Jean-Kombin.JPG
Skinny-Jean-Nedir.JPG
Skinny-Jeans-For-All-You-Beautiful-Girls-Out-There.JPG
Yırtık-Skinny-Jean-Kombinleri.JPG

işte benim stilim kot modelim skinny jeansler:D:D bayılıyorum skny pantolonlara kot pantolon modellerimin birçoğu dar kesim kotlardan oluşuyor bide yırtık skny pantolonları çok severek giyiyorum gündüz spor bir üst kıyafetle akşam ise şık bir bluzla skiny kot pantolon modelleri çok rahat bir şekilde kombinlenebilir. esnek olması rahat bir hareket kullanım olanağı sunuyor.

Geri