Yeni sezonun en muhteşem lifleri burada hanımlar!!!

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Yeni sezonun en muhteşem lifleri burada hanımlar!!!
Yeni lif modeli arayan bayanlar haydi buraya. 2017’nin en beğenilen modelleriyle karşınızdayım. Sizlerin de beğenebileceğiniz modeller ve örgü modelleri ile karşınıza çıkmaya çalışıyorum. Sizler için hazırlamış olduğum galeride üzeri çiçekli ve şekil olarak da farklı olan pek çok model mevcut. Beğeni elde edebileceğiniz birbirinden farklı renk kombinleri ve çiçek motifleriyle zengin lif tasarımları karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Siz değerli okurlarım adına her gün daha farklı örgü tekniklerini anlatan video linklerini ekleme gayreti içindeyim. Banyoda lifsiz yapamam diyenler için önerilerime göz atmak önemli olacaktır. En özel tasarımlı lif model örneklerini incelerken beğeneceğiniz motif zenginliğindeki anlatımlara göz atmak sizler adına iyi fikir olacaktır. Fazla zaman kaybetmeden resim galerimdeki şekli, zevki, rengi size hitap edebilecek zenginlikler araştırmasına girmeyi tercih edebilirsiniz.

Banyo dekorunu güzelleştirdiği gibi yumuşaklığı ile kullanımı da oldukça rahat olan bu lif modellerine bayılacaksınız. Sizler için hazırladığım galerimde farklı birçok çeşidi kendi el emeğiniz ile yaparak birden fazla ürünü el altında bulundurabilirsiniz. Kimisi hediye olarak düğün sezonu için hazırlıklarında lif yapmayı bile tercih eder hale geldi son zamanlarda. Çeyizlerde bile yerini eksiksiz bir şekilde olan bu lif önerilerine göz atarak siz de el emeği liflerinizle keyifli banyo saatleri geçirme tercihinde bulunmaya ne dersiniz?

Kimileri mevlütlerde, kimisi oku karşılığında kimisi ise ek kazanç isteğinde lif model zenginliğinden faydalanma tercihinde bulunabilmektedir. Siz değerli okuyucularım adına girişimlerimde faydalı olmaya çalışırken youtube kanalının en yeni sezon modellerini izleme tavsiyesini söylemeden geçemeyeceğim. Birbirinden şekli farklı rengi farklı öneriler zinciri arasından tercihte bulunmak adına hazır mısınız? Evet diyen bayanlar haydi kolları sıvayıp liflerinizi hazırlamaya başlayın diyorum.

2017-lif-modelleri-1.jpg
2017-yeni-lif-modelleri-mimuu-com-3.jpg
sezonun-en-iyi-lif-modelleri-2016-2017-2018.jpg
sezonun-en-trend-lif-modeli.jpg
Yeni-Sezon-Banyo-Lif-Modelleri-Örnekleri-25.jpg

Bu lifler görsel olarak çok güzel ama bana göre iyi temizlemiyor. Ben daha çok sert iplerden yapılan banyo liflerini kullanmayı tercih ediyorum. Bunlardan bende çok var ama memnun olduğum liften yok. Daha önce bir arkadaş hediye etmişti şimdi aynısını bulamıyorum

Geri