Yeni takı trendi choker kolyeler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yeni takı trendi choker kolyeler
choker kolye modelleri, choker kolye nedir, kadife choker kolye, gothic choker kolye, choker kolye örnekleri ile ilgili bilgiler sizlerle..

Biz bayanların aksesuarlara olan düşkünlüğü malum... Gerek günlük gerekse özel günler de kıyafetlerimizi kombinleyen takı ve aksesuar modellerine ayrı bir önem gösteririz.

Son zamanların takı trendleri arasın da yer olan choker kolye modelleri de bayanların yeni takı merakı arasın da yer alıyor.

Açıkcası bende çok severek kullanıyorum bu choker kolyeleri... Boyun kısmını saran bir nevi tasma gibi duran bu choker kolyeler oldukça farklı renk ve modelleri ile her yaştan bayanların olduğu kadar özellikle genç kızların yoğun ilgisini görüyor.

Tek başına da takılıp kullanıldığı gibi choker kolyeleri birkaç değişik kolye modeli ile de kullanabiliyorsunuz.

Deri, dantel, kadife choker kolyeler en çok popüler olan modeller arasın da yer alıyor. Sade bir tasarımdan oluştuğu kadar kolyenin uç kısmın da farklı kolye ucu yada tasarımlar ile de yer alan choker kolye modelleri arasından sizler için seçtiğim örnekleri paylaşıyorum;)

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg

Choker kolye modellerinin tasarımlarını kıyafetlerinize göre tercih edebilirsiniz. Eğer abiye bir elbise ile kombin yapacaksanız benim tavsiyem dantel ve kadife choker modelleri inanılmaz şık bir kombin oluşturuyor. Deri ve gothic choker modelleri spor giyimlerle çok uyumlu duruyor.

Choker kolyeleri nereden alabilirim derseniz, internet üzerinden de satın alabileceğiniz bu kolye modellerini birçok mağazanın bijuteri bölümünden de bulabilirsiniz. Fiyatlarına gelecek olursak her bütçeye göre bulabileceğiniz kolyeler ile çok şık kombinler oluşturacağınızdan emin olabilirsiniz. Bazı choker kolyeler arka kısımdan bağlamalı bir modelden oluştuğu gibi bazıları ise boynunuzun yapısına göre ayarlanabilen çıtçıt yada kolyeler de bulunan kilit sistemi ile yine ayarlı bir şekil de kullanabilirsiniz.

Choker kolye tasarımlarını günlük hayatım da sıklıkla kullanıyorum. Trend yeni olsada bu tasarımlar her zaman kombinim de yer almıştır. Özellikle derili choker kolyeleri kullanmayı çok seviyorum. Bana göre kullananı daha çekici gösteriyor. Sevdiklerime hediye alırkende bu tarz kolyeleri tercih ediyorum. Beğendiğim şeyleri başkasıda kullansın istiyorum.

Geri