Yeni tasarım tv ünitesi modelleri

Yeni tasarım tv ünitesi modelleri
tv ünitesi modelleri, modern tv ünitesi modelleri, avangard tv ünitesi modelleri
Son yılların en çok tercih edilen mobilya modellerinin başın da tv ünitesi modelleri geliyor. Eski yılları bilen bilir... Televizyonu yerleştirmek için tv sehpaları yada vitrin kullanılırdı. Günümüz de ise daha modern çizgileri yansıtan tv ünitesi modelleri, oturma odası ve salonların baş köşelerin de yer alarak dekorasyona da büyük yenilik kazandırdı.

Tv ünitesi modelleri, farklı mobilya marka ve firmaların koleksiyonların da değişik fiyat aralıkları ile yer alıyor. Salon mobilyasına konsept olarak da satılan tv ünitesi modellerini tek parça olarak da satın alabiliyorsunuz.

Mobilyalarınızın tarzına göre modern tv ünitesi modelleri, avangard tv ünitesi modelleri olarak da tercih edebileceğiniz bu özel mobilya tasarımları elektronik cihazlarınızı düzenli bir şekil de yerleştirme olanağı sunarken, bazı modellerin de bulunan raf, dolap ve çekmece seçenekleri ile vitrin, kitaplık ve sehpa görevini aynı anda size sunuyor.

Sizler için en yeni tv ünitesi modelleri arasından seçtiğimiz farklı tv ve duvar ünitesi modellerini bu konumuz da paylaşıyoruz.

2-Custom_800x600.JPG
13.JPG
37.JPG
40a5e4f524d144c0fd1346d61510378a1.JPG
2014-tv-unitesi-modelleri-12.JPG
habban-avangarde-tv-unitesi-avangarde-tv-uniteleri.JPG
lanpas-klasik-tv-unitesi.JPG
lux-modern-modern-tv-unitesi-13752-93-B.JPG
Yemek-takımlı-tv-ünite-modeli.JPG
 
Üst