Yeni trend: ŞAL

L

Luna Lovegood

Forum Okuru
Yeni trend: ŞAL
Selam melekleer :)
Ço?unuzun da bildi?i gibi tesettür modas?nda art?k ?allar çok önemli bir konuma sahip. Ben de bir kaç senedir kapal?y?m ama gezmedi?im al??veri? merkezi kalmad? ?u ?allar için, resmen ba??ml? oldum :D Al??veri? merkezi derken sadece kapal? alanlardan bahsetmiyorum mesela Fatih de bir al??veri? merkezi bence :) Neyse gelelim as?l konuya. Ben gezdim gezdim bazen ald?m bazen eve eli bo? döndüm ama kan?mca en güzel ?al modellerini de ke?fettim böylece. ?imdilik çok fazla ?al?m yok ama yava? yava? al?yorum i?te yakla??k yirmi tane falan var canlar?m ve benim bu emeklerimin meyvelerini sizin de alman?z? istedi?im için ?allar?m? ve ald???m yerleri sizinle de payla?mak istiyorum foto?raflar?n? çekip :) Ama ?imdi o kadar emek verip de sonra hiç ilgilenen görememe riskim oldu?u için önce sizden biraz yorum istiyorum lütfen :) Kimse önemsemezse de yay?nlamam.
sal%20desenleri-53.jpg

sal%20modasi-171.jpg

sal%20modelleri-2.jpg

Not:Görseller Sadmin taraf?ndan bu konuya dahil edilmi?tir.

Merhabalar,

Vallahi açıkçası büyük emeklerle aldığınız ve resimlemek istediğiniz şalları görmek isterim :D:D

Ahaha :D O kadar da büyük emek değil canıım, sadece çook sıcak günler de (mesela dün) bayağı yürüdüm ve öldüm yani :D Ya aslında benim aklıma böyle fikirler gelmez ama işte biz dün annemle almıştık bir şal sonra sabah bir gözümü açtım bütün komşular bizim evde :D Meğerse annem dün aldığımız kıyafetleri gösteriyormuş. Ben de dedim anne ne görgüsüzsün ya :D Annem de bencillik yapma herkes alsın güzel güzel faydalansın dedi. Ondan sonra benim jeton düştü dedim ki bana her konuda yardımcı olan biricik forumdaşlarım neden yararlanmasın dedim ve açtım işte konuyu. Umarım istek olur ama olmazsa bile ben biricik adminimiz için yayınlarım şalları :D Bu konuyu yıkama-yağlama bölümüne mi taşısak ne? :D

Luna selam :) Ben de doğrusu bu şal koleksiyonunu merak ettim. Hem şal takmak için illa ki tesettürlü olmak ta gerekmiyor. Genelde kullanılan bir parça ve kıyafete uyumu da önemli. Bence sen yavaş yavaş paylaşmaya başla, nerden aldığını ve fiyatını da eklersen seviniriz, belki beğenip gidip almak isteyen olur :tik:

Tamam başlıyım o zaman teker teker. :) 2 adminimizi kırmak olmaz şimdi yani :D
Şu an arka plan arıyorum çekmek için biraz bekleteceğim :)

Ya şu anda evde dört dolanıyorum ve fotoğraf makinesinin şarj aletini arıyorum sizin için deme öylee :(

Ya arkadaşlar şarj aletini buldum ama en az bir saat şarj olması lazım şimdi. Saat 12 oldu o yüzden yarın sabah kalkar kalkmaz ilk iş ilk şalı çekiyorum ve koyuyorum. Kusura bakmayın :( Hatta ben bir yarım saat bir saat sonra hatta belki daha erken de koyabilirim siz de yarın bakarsınız :)

Ok biz sabırla bekleriz ama yinede fazla bekletme bizi merakımız tavan yapıyor ona göre :D:D:D:D

Hehee ne hızlıyım arkadaş ya :D Hemen azcık şarj olur olmaz çektim ve ben çeker çekmez bitti :D Neyse ben bu şalımı çok severim asıl rengi yakından çektiğimdeki gibi uzaktan biraz soluk çıkmış. Eni geniş, içi göstermiyor ve şifon. Hiç terletmiyo tam yazlık rengi falan :)
P1010796.JPG

P1010797.JPG

P1010800.JPG

Çok memnunum şahsen yani :) İlgilenenler için söyleyeyim. Fatih'ten "Hacıbaba" diye bir mağazadan aldım, adı biraz komik ama gerçekten çok harika ve çeşit çeşit şallar var. Ayrıca bu şalın arka fonu gül kurusu ve siyah olanı da vardı. Ama bu mağazanın Fatih'te 2 şubesi var. Eğer gittiğinizde direk karşınıza şal reyonları çıkmıyorsa siz çıkın o şubeden :D Bu arada fiyatı da uygun 15 tl. Resimler çıkmayacakmış gibi hissediyorum çünkü baya abuk subuk şey yaptım :D ama inşallah çıkar.

- - - Updated - - -

Nolamaaaz, çıkmamıış :( Resim nasıl yükleyebilirim yardım edin adminciim :(

Geri