Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Çocuk sahibi olmak bir çok kadının hayalidir. Bu hayale giden yol da sizler de deneyimlerinizi bu başlık altın dan paylaşabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak adına atılan adımlar , karşılaşılan sıkıntılar ve mutluluklar bu topikte. Bu topiğimize benzer topikler için aşağıdaki linki ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Gebelik

anne olmak.jpg

oOO UZUN zamandır yazılmamış buraya ben de bu yıl yeni yılda bebek sahibi olmak istiyorum eşimle konuştum üç yıllık evliliğimiz süper ve dün bana artık yeni yılda bebek çalışmalarına başlamayı teklif etti inanın çok sevindim bugüne kadar korunuyorduk artık bizim de bi bebişimiz mi olacak yaaaaaa herkesin olsun :)

Evet baya zamandır kimseciller yazmamış buraya ama bu konuyu aramadıkları anlamına gelmiyor biz düşmüşüz aramalardan :) Umarız yeni yıldaki bebek özleminiz sonuca erer ve sizinde nur topu gibi bebişiniz hatta bebişleriniz olur :)

Selam kızlar tesadüfen buldum burayı ne kadar da çok benim gibi bebek sahibi olmak isteyen insan varmış. Yanlız olmadığıma sevinsem mi üzülsem mi vallahi bilemedim. Rabbim istiyorum ki her kesin yüzünü güldürsün özellikle evlat hasreti ile yanan gönüllere çare versin. Hayırlı cumalar kızlar herkese takip ediyorum bigün belki üye olurum

Geri