Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kıslar ya 2 3 gündür agzım çok kuruyor. sürekli bişey atıştırıp kurulugu gider me ihtiyaçı hissediyorumm.şeker falan olmasın sakın bende tuvalete çıkşımda normal ama.2 hafta dı kuru incir yiyorum acaba ondan mıki yada içtiğim otlardan mı kaynaklanıyorkiiii of offffffffff derdimiz bitmiyorrrrrrrrrrrrr[/QUOTbenim adet zmanı yaklaşınca azım çok kurur canım...şeker dedinde bak işkillendim bende şekeri olanların genelde gözün beyaz kısmında kan oturur gibi nokta olduğu doğrumu acaba

tabii canım şart zaten...dip temizlik yapman tehlikeli olur senin için...
yaa dolaplar falan silinmesi lazım doktorda uzanmak tehlikeli dio o nedenle o tarz şeyleri yapmıorum gerçi kocam geçen anneme şikayet edio beni bu nasıl hamile hergün yapıo işleri çok yoruo kendini diee bense kısıtlanmış hissettiğim için çok huzursuzum şu 3 ay bi dolsun yaparım ben herşeyi inşallah

yaa dolaplar falan silinmesi lazım doktorda uzanmak tehlikeli dio o nedenle o tarz şeyleri yapmıorum gerçi kocam geçen anneme şikayet edio beni bu nasıl hamile hergün yapıo işleri çok yoruo kendini diee bense kısıtlanmış hissettiğim için çok huzursuzum şu 3 ay bi dolsun yaparım ben herşeyi inşallah
tabi dikkat etmen lazım ev işi sonrada olur bebiş bi doğsun

kocan şikayet etmesine gerek yok bitanem ver eline toz bezini yapsınn:))

Geri