Yepyeni Yastık Modelleri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yepyeni Yastık Modelleri
yastık modelleri ilginç yastıklar ve komik yastık modellerini sizlere sunuyorum.
Bu yepyeni bir tane yastık modeline geçmeden önce Türkiye'nin gündemi nedir arkadaşlarım ? Pascal yurda dönmüş arkadaşlarım :D Ne alaka değil mi, :D:D Bende bilmiyorum.

Neyse mevzu o değil mevzu a acayip bir yastık modeli gördüm sizlerle paylaşmak istedim. Ha bunu hangi kadın kullanır oda ayrı bir soru işareti :D:D Söz kullanana gidip taa Rusya'dan alacağım bir tane :D:D

Önceliği hanımının dizinin dibinden ayrılmayan hatun seven erkeklere sunuyoruz. Bu modelden eğer hatununuzdan kopamıyor ve ayrılamıyorsanız bir tane edinin arkadaşlarım.
Hatun sevenlere hatun bacağı şeklinde yastık.jpg

Hayata geliş amacı çiğnemek ve para harcamak olanlar için güzel bir model sunuyorum. Para para para diyen Napolyon Bonapart amcaya gelsin ( soyismi söyle yazılmıyordu ama yinede yazdım anladınız siz onu )

Para sevenler için yastık modeli.Jpeg

Kadınlar Melektir, aslında sitemizin sloganı bu ama bu yastık bize ihanet etmişe benziyor kızlar ne dersiniz :D:D Şeytanlık bizim içimizde yok. Bu yastığı yapanlar haltetmişler yav :D:D

Şeytan Melek Yastık modeli.jpg

Aradığı aşkı bir türlü bulamamış, Hayalindeki kadına sarılarak yatmak isteyenler için Her türlü ünlü kadın şeklinde üretilmiş yastıklardan bir tanesini verelim sizlere :D:D Müzmin bekarlara güzel bir yastık değil mi ?

aradığım aşkı bulamadım yastığı.jpg

En sondan bir önceki yastığı da kedi sevenlere veriyorum sunuyorum. Tabiki buradaki yastık yine erkek kadın figürünü temsil ediyor. Pisi pisi sevenlere duyrulur :D:D

Komik kedili yastık modeli.jpg

Ben şöyle seksi bir kadınım böyle bir kadınım cümlelerinin yerini bu yastık tutacak. Çekim gücünüze karşı koyacak aşkın alnını karışlarım :D:D

çekimli hatun.jpg

Yastık önemli değil diyenler sevdiceğinin kolunu da kendine yastık edebilir :D:D Ama ondan daha güzel de bir yastık yoktur değil mi :D

Son düzenleme:
Çak harika yastıklar yaaa gerçekten şu hatun dizi olana bayıldım türkiyede satış noktası var mı acaba var ise bana linkini atmanız mümkün mü arkadaşlarım. Teşekkürler hepsi güzel :D:D

Geri