Yerleşme kanaması adet kanaması gibimi olur ?

adetim 7 gün geçti test yaptım negatif çıktı ama adete 9 gün kala lekelenmem oldu bu saba test yaptım yine negatif durum nedir

Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Test sonuçlarınız da gebe olmadığınızı teyit ediyor. Adet gecikmesinin bir çok nedeni var. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise hekime görünüp muayene olun. Yapılacak hormon tetkitleri ve muyane ile durumunuzun nedeni anlaşılır.

Merhabalar biz eşimle çocuk istiyoruz test yaptım ikici çizgi silik çıktı şuanda pembemsi bir kanama geliyor sürekli acaba hamile olabilir miyim ?

Merhabalar biz eşimle çocuk istiyoruz test yaptım ikici çizgi silik çıktı şuanda pembemsi bir kanama geliyor sürekli acaba hamile olabilir miyim ?

Merhaba, evde yapılan gebelik testleri zaman zaman hatalı sonuç verebiliyor. Bazı koşullar test sonucunu etkileyebiliyor. Kanamanız her zamanki gibi yoğunsa gebe değilsiniz. Yinede durum dan emin olmak adına hcg testi yaptırmanızı öneriyorum.

adetim normalde düzenlidir ilk defa bu ay gecikti ve ardından adet oldum kanım 3 gün sürdü 7 ped kirlettim sizce hamilelik olasılığım varmı

Merhabalar ben 9 gün boyunca merional iğne vurdurdum ve ardindan ovitrelle çatlatma iğnesi oldum daha sonra catlatma ignesinden 15 gun sonra idrar testi yaptım ikinci cizgi belirginlesti ama bi kaç saat sonra lekelenme gördüm önce pembe sonra kahverengi sümüksu ve 5 gündür devam ediyor ara ara kesiliyor ayrıca over kistimde vardı sağ yumurtaligimda testte pozitif çıkmasının sebebi iğne etkisi mi yoksa kistim mi adette olmadım daha yardımcı olur musunuz

Merhabalar ben 9 gün boyunca merional iğne vurdurdum ve ardindan ovitrelle çatlatma iğnesi oldum daha sonra catlatma ignesinden 15 gun sonra idrar testi yaptım ikinci cizgi belirginlesti ama bi kaç saat sonra lekelenme gördüm önce pembe sonra kahverengi sümüksu ve 5 gündür devam ediyor ara ara kesiliyor ayrıca over kistimde vardı sağ yumurtaligimda testte pozitif çıkmasının sebebi iğne etkisi mi yoksa kistim mi adette olmadım daha yardımcı olur musunuz

Merhaba, önerilen tarihte gebelik testi yapmışsınız buda ilaca bağlı bir durum olmadığını gösteriyor. Gördüğünüz lekelenme kist yada gebelik kaynaklı olabilir. Durumunuz dan emin olmak için hcg testi yapmanızı, sonuca görede hekiminizle iletişime girmenizi öneriyorum.

adete 2 gün kala pembe lekelenme geldi ve durdu adet olmadım gögüslerim çok şiş sürekli idrara çıkıyorum hamilemiyim sizce

Merhaba, septomlarınız gebelik lehine görünse de durum gebelik kaynaklı olmayabilir. Yerleşme kanaması bir kaç damladan ibaret bir lekelenmedir. Adet kanaması gibi yoğun olmaz. Gebe olup olmadığınızı öğrenmek için gebelik testi yapmanızı öneriyorum..

Geri