Yerleşme kanamasından kaç gün sonra test yapılmalı

Kmrncrt

Yeni Üye
Üye
Yerleşme kanamasından kaç gün sonra test yapılmalı
26 temmuz adet oldum daha sonrasında sürekli kasık agsırı bel agrısı yaşadım 23 agustos ise lekelenme oldu 3 gün sürdü hafif hafif daha sonra dr gittim kan testinde negatif çıktı ama adet olmadım lekelenme yaşamadan önce gebelik belirtileri vardı o lekelenmeden sonra birşey yaşamadım arada migdem bulamıyor idrar testide yaptım negatif çıktı kan testide ama adet olmadım 3 gün lekelenme oldu pembe ve kahverengi şeklinde ne olur yardım edin ne zaman test yaptırmam gerekiyor dr ulturasyondan baktı lekelenmeden sonra dr gittiğimde rahim duvarında kalınlaşma Yok dedi ne zaman yaptırmam gerekiyor testi 23 agustosta başladı lekelenme 26 Ağustos’ta da bitti 30 agustos da dr gittim kanda da baktı ulturasyonda da negatif dedi ne zaman test yaptırırsam doğru sonuç alırım yardım edin ne olur gerçekten şimdiden teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN RABBİM EVLAT DİYE YANAN KULLARINA HAYIRLI NESİLLER NASİP ETSİN İNŞALLAH AMİN ECMAİN İNŞALLAH CVPLARINIZI BEKLİYORUM

Merhaba , öncelikle belirtelimki gebe değilsiniz. Adet miktarı her zaman aynı olmaz. Bazı aylar kanama yoğun bazı aylar ise çok az gerçekleşir. Hekim muaeyenesi ve yaptığınız test sonuçları gebe olmadığınızı gösteriyor.Yinede içinizdeki kuşkuyu gidermek adına pazartesi günü hcg testi yapabilirsiniz.

Meraba 18 ekimde ilişkim oldu ve yaklaşık 6 saat sonra ertesi gün hapı kullandım normalde 1 kasımda regl olmam gerekirken 3 gün önce az bir kan geldi ve sadece 3 gün sürdü kan geldikten bir gün sonra doktora gittim alttan muayene yaptı ve gebelik olmadığını söyledi ama kafam karısık bu yetleşke kanaması olabilir mi? Bugün kanama bitti yarın test yapsam cıkar mı?

Hocam merhaba,
reqli günlerim son 5 ay içerisinde 28-28-37-34-30 bu gün aralıklarında olmuştur. Son reqli tarihim 30 Kasım da gerçekleşti. Ama öncesinde pembe bir akıntı ile kendini gösterdi. Sonrasında yoğun olmayan ve 1 gün süren bir kanama oldu. 13Aralık bugün itibari ile kan tahlili verdim. Sonuç 0.38 çıktı. Sonuç güvenilir midir, yoksa erken mi davrandım? Bilgilendirseniz çok mutlu oluruz.

Merhab kasımın 29 unda çatlatma iğnesi vuruldum bir önce ki adet tarihim 16 sıydı ama bu ay 3 gün erken oldum yada yerleşme kanaması mı bilmiyorum kahverengi leke oldu sadece ve daha birşey gelmedi benim sorum idrar testi yapsam belli olur mu

Merhab kasımın 29 unda çatlatma iğnesi vuruldum bir önce ki adet tarihim 16 sıydı ama bu ay 3 gün erken oldum yada yerleşme kanaması mı bilmiyorum kahverengi leke oldu sadece ve daha birşey gelmedi benim sorum idrar testi yapsam belli olur mu

Merhaba, evet belli olur . Bugün hcg testi yapın sonucu bize yazın yardımcı oluruz.

Merhaba. Regl dönemim bittikten 2 3 sonra ufak miktarda kan gelmeye başladı lekeli polikistik over hastasıyım kanamamın 2. Gününde test yaptım negatif çıktı şimdi erken test aldım ne zaman yapmalıyım ? Bugün 3. Gün ve hala az miktarda kan geliyor

Regl döneminiz 2-3 gün önce bittiyse hamle değilsiniz. Lekelenme sadece gebelik kaynaklı değildir başka koşullarda ara lekelenmelere neden olabilir. Bu durumda bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Merhaba. 25 şubatta adet olmam gerekiyordu ama 26 Ocak’ta sadece bir damla kadar bi lekelenmem oldu. Lekelenmeden 2 gün sonra yani adetimin geciktiği 3. gün kan testi yaptırdım ama 0.12 çıktı maalesef. Acaba hcg sonradan yükselir mi? Hamile olabilir miyim?

Geri