Yerleşme kanamasından kaç gün sonra test yapılmalı

Gebelik söz konusu ise değer artacaktır ancak hcg değeriniz gebelik lehine değil. Adet gecikmeside sadece gbelik kaynaklı değildir bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise tekrar test yapın ve sonuca göre bir kadın doğum uzmanına görünün.

Adet günüme 9 gün varken kahverengi ve pembe lekeler gördüm adetime 1 hafta kalada test yaptm çıkmadı hamile olma ihtimalim varmı acaba

Adet günüme 9 gün varken kahverengi ve pembe lekeler gördüm adetime 1 hafta kalada test yaptm çıkmadı hamile olma ihtimalim varmı acaba

Gebelik testini erken yapmışsınız adet tarihinizde gecikme olursa tekrar test yapın..Görüdüğünüz lekelenme yerleşme kanaması olduğu gibi , hormonal problemlerden yada rahim kaynaklı sorunlardan olabilir.

Merhaba hocam 15 şubatta son adet günümdü 29 günde bir adet görüyorım 7 martta 2 damla kan ve çok hafif ağrı geldi kanama 1 saat sürdü sonra kesildi ardından beyaz kremsi akıntı geldi gördüğüm kanama yerleşme kanamasımıdır gebelik var mı

Merhaba hocam 15 şubatta son adet günümdü 29 günde bir adet görüyorım 7 martta 2 damla kan ve çok hafif ağrı geldi kanama 1 saat sürdü sonra kesildi ardından beyaz kremsi akıntı geldi gördüğüm kanama yerleşme kanamasımıdır gebelik var mı

Merhaba, Bunu ancak gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz. Gördüğünüz lekelenme yerleşme kanaması olabilir, başka sorunlardan da kaynaklanabilir. Adet döneminizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yapabilirsiniz.

Gebelik testini erken yapmışsınız adet tarihinizde gecikme olursa tekrar test yapın..Görüdüğünüz lekelenme yerleşme kanaması olduğu gibi , hormonal problemlerden yada rahim kaynaklı sorunlardan olabilir.

Birsey sorabilir miyim acaba ? Ben 20 yasindayim pcos var. 33 gunde bir adet olurum. Hic erkenden olmadim.Alerjim oldugu icin 2 gun once serum taktilar. Serumdan sonra kahverengi akintim olmaya basladi az miktarda oluyor hala devam ediyor. Adet olmama 10 gun kala basladi akinti. Evliyim. Gebelik riski varmi bilmiyorum. Ondan dolayi olabilir mi acaba

Selamlar @Sorularcevaplarr gebelik tabiki olabilir, özellikle bu dönemde akıntılarda gözle görünür şekilde artış olur. Regle 2 gün kala test yapmanızı tavsiye ediyorum size. Belkide hamile sinizdir ?

Öncelikle cevap versiginiz icin cok tekkur ederim. Akintim kahverengi sekilde var gunde 2 3 kez oluyor ve akiskan sekilde. Yani adet kani gibi pihtili degil. Acaba idrar testini ne zaman yapmam dogru olur

Öncelikle cevap versiginiz icin cok tekkur ederim. Akintim kahverengi sekilde var gunde 2 3 kez oluyor ve akiskan sekilde. Yani adet kani gibi pihtili degil. Acaba idrar testini ne zaman yapmam dogru olur

Aslında idrar testini adetiniz geçtikten üç gün sonra yapmalısınız fakat dayanamayacağınızı bildiğimden dolayı adete bir iki gün kala BETA HCG kan testi yaptırmanız mantıklı olacaktır. Kesin gebelik var ise bu test sayesinde yüzde yüz doğru şekilde öğrenebilirsiniz :)

Geri