Yerleşme kanamasının rengi ve miktarı nasıldır ?

1 şubatta ilişim oldu sabahı adet oldum ama 3 gün sürdü 28 şubatta tekrar adet oldum yoğun geçti kesin hamile değilim değilmi

Şüpheli ilişki sonrası 2 adet dönemi geçirmişsiniz buda gebe olmadığınızı gösteriyor. Adetin 3 gün sürmesi normaldir. Miktar ve yoğunluk her ay aynı olmayabilir. Gebelik kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Klomen kullandım bende kuruluk yaptı bugün adetin 19cu günü wc ye girdiğimde sanki peçetede kahverengi leke vardı ve çok kasık ağrım var hamile olabilirmiyim

Klomen kullandım bende kuruluk yaptı bugün adetin 19cu günü wc ye girdiğimde sanki peçetede kahverengi leke vardı ve çok kasık ağrım var hamile olabilirmiyim

Kahverengi lekelenme + kasık ağrısı adet başlangıcı olabilir, yerleşme kanaması olabilir. İlerleyen saatlerde adet olup olmadığınızı öğrenirsiniz. Lekelenme yoğunlaşmaz ise yarın hcg testi yapın.

adetime 3 gün varken lekelenme yaşadım sonra kanama başladı ilk defa böyle oldu 4 gün sürdü parçalı pıhtılı oldu normalde 8 gün sürüyor acaba hamilemiyim

Adet dönemi bir kaç gün gerideden gelebilir , başlangıçta lekelenme olur ,adetin 3-4 gün sürmesi normaldir. Verdiğiniz bilgilere göre gebe olma ihtimaliniz yok, kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Merhaba yaklaşık 6 aydır korunmuyoruz. Yaklaşık 10 gündür açık pembe renk bir kaç damla akıntı geliyor. Adetime 5 gün kaldı. İdrarda gebelik testi ile baktım tek çizgi çıktı. Bu gebelik belirtisi midir? Araştırdım yerleşme kanaması demek oluyormuş ama Adetimin gecikmesi mi gerekiyor idrarda çıkması için

Merhaba yaklaşık 6 aydır korunmuyoruz. Yaklaşık 10 gündür açık pembe renk bir kaç damla akıntı geliyor. Adetime 5 gün kaldı. İdrarda gebelik testi ile baktım tek çizgi çıktı. Bu gebelik belirtisi midir? Araştırdım yerleşme kanaması demek oluyormuş ama Adetimin gecikmesi mi gerekiyor idrarda çıkması için
Kesin sonuç almak için 3 günlük bi gecikme gerekiyor sabah hiç su içmeden yaparsan daha iyi Allah gönlüne göre versin inşallah

bu ay sürekli ilişkiye girdik bebek istiyoruz 28 haziranda adetimi bekliyordum 26 haziranda kanamam geldi 3 gün yoğun 4 gün leke sizce hamile kalmış olabilirmiyim

Adet dönemi 4-5 gün erken başlayabilir bu normaldir.. Normal adet görmüşsünüz durumunuzun gebelikle alakası yok. Gebelik testi yaparak kuşkunuzu giderebilirsiniz.

Geri