Yılbaşı akşamı için en şık kombin önerileri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yılbaşı akşamı için en şık kombin önerileri
yılbaşında ne giysem, yılbaşı kombinleri, yılbaşı için kombin örnekleri ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

2018 Yılına girmemize sayılı ünler kalaca yeniyılı dış mekanlarda kutlamayı planlayan bayanlar için en büyük sıkıntılardan biride bu özel gecede ne giyecem sorusudur. Belkide bazıları için kıyafet kombini şimdiden hazır olabilir ve diğer kalan bazıları için halen kararsızlık dolu bir süreç yaşanıyor.

Yılbaşın da ne giyeceğinize karar verirken yeniyılı nasıl bir ortam da karşılayacağınızı mutlaka göz önüne almanız da fayda olacaktır. Bir çok eğlence mekanı, oteller ve restaurantlar yılbaşı için farklı programlar düzenler. Kimi sadece yemekli olur kimi hem yemekli hemde eğlenceli bir program düzenler kimi yerde yemeksiz ama eglenceli bir programla müşterilerini karşılar.

Eğer gideceğiniz yer bir balo salonu ise yada elit bir mekan o zaman geceye ve mekana uygun şık bir abiye tercih edebilirsiniz. Sonuçta bu gece giyelecek payetli, ışıltılı, pullu taşlı abiyeler asla yadırganmaz çünkü zaten yılbaşı eğlenceli başlıbaşına özel bir kutlamadır.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg

Yılbaşı akşamı genellikle kırmızı renk tercih edilsede de bayanların vazgeçilmezi siyah renklerde bir o kadar tercih edilmektedir. Şık olmak adına illaki elbise giymenize de gerek olduğunu düşünmüyorum. Pantolon ile yapılan oldukça şık kombinler o geceye damgasını vuracak şık tercihlerden olacaktır.

Bu sezon deri tayt ve pantolonlar oldukça popüler... Bunun üzerine bir büstiyer bile deri pantolonu tamamlayacak şık bir kombin olacağından emin olabilirsiniz. Aksesuar seçimide o kadar önemlidir. Eğer çok fazla gösterişli ve payetli kıyafetler tercih ediyorsanız bu şatafatı takılara taşımadan daha sade tasarımları tercih etmelisiniz.

İster pantolon, ister etek isterseniz elbise giyinin mutlaka bu gece kıyafetlerinizin altına topuklu bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Sizler için yılbaşı akşamına özel farklı kombin örneklerini paylaştım bunlardan da fikir alarak kendi kombininizi yaratabilir ve gecenin en şıkları arasına girebilirsiniz. Melekler mekanı olarak şimdiden herkesin yenıyılını kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz. Son olarak yılbaşı için giysi önerileri konumuzu da göz atabilir ve farklı önerilerden faydalanabilirsiniz.

siyah tulum kombinine bayıldım bide deri pantolonla olan kombin çok hoşuma gitti kırmızı renk çok fazla tarzım değil açıkcası hatta dolabımda hiç yok denecek kadar kırmızı var ben siyahtan yanayım her zaman şık ve asil duran bir renk ayrıca kombinlemeside çok kolay oluyor. Bizimde şu an için yılbaşı planımız yok ama eğer olursa elbise yerine bende pantolon yada tulum kombinini tercih edecem

en hesaplısı ve mantıklısı evde kalmak olduğu için evdeyim ama bu sene ben ekstra özendim. yılbaşı temalı mezeler yapıcam pinterestten bulduğum, yılbaşı ağacımı çıkardım bile. birkaç da kutu oyunu ve dekoratif yılbaşı süsü aldım çiçeksepeti uygulamasından. evde arkadaşlarla aileyle geçirmek en güzeli :) güzel bir atmosferi uygun fiyatlara hallettim bence:dancing: uygulamadan ilk alışverişinize indirim de veriyor bu arada tavsiye ederim. böyle minik heyecanlara güzel aktivitelere hepimizin ihtiyacı var bence.

Selamlar @denizaltunel vallahi hayatım haklısın. Dünya para olmuş dışarıda yemek yemek hele bir yerde öyle temalı memalı mezeli yemekli içkili bi yere gitsen, yılbaşı ağacını bilmem ama, ocağımıza incir ağacı dikilir kesin :D:D

Biz de evdeyiz çay meyve biraz kuru yemiş vs öyle tam " çekirdek aile " gibi çekirdek çinteceez :D:D

Yok yok vallahi olmuyor tombala bile oynarız hemde rahat ev pijamalarıyla bir de kar yağar ise değme keyfimize. Beklentileri ne kadar küçük tutar isek, o kadar mutlu oluruz gibi geliyor. Eşlerimize de bu ekonomik şartlarda köstek olmamak ilazım :D:D Yaşasın anlayışlı kadınların gücü. :)

Geri