Yogun vajinal akıntısı olanlar ne yapacağım

• Konbuyu başlatan Selin’de
S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Bana yardımcı olun lütfen yumurtlama günüm uç dört gün önceydi ama çok yogun şeffaf akıntım var peçete ıslandı resmen akıntıdan dolayı birde el kremi tarzında akıntım var be 9 Ay önce yaşadığım olay acaba diyorum son ayda olduğum icin mi akıntım çok artıyor beta hcg negatıf vajinal ultrason negatıf ama 9. Aya kadar bu denli akıntım olmamıştı neden bu son ayda bu kadar arttı akıntım lütfen yardımcı olun

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Selin’de' Alıntı:
Bana yardımcı olun lütfen yumurtlama günüm uç dört gün önceydi ama çok yogun şeffaf akıntım var peçete ıslandı resmen akıntıdan dolayı birde el kremi tarzında akıntım var be 9 Ay önce yaşadığım olay acaba diyorum son ayda olduğum icin mi akıntım çok artıyor beta hcg negatıf vajinal ultrason negatıf ama 9. Aya kadar bu denli akıntım olmamıştı neden bu son ayda bu kadar arttı akıntım lütfen yardımcı olun
Ne 9. Ayından bahsediyorsun sen selin hamile değilsin neyin 9. Ayı

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
Ne 9. Ayından bahsediyorsun sen selin hamile değilsin neyin 9. Ayı
Ya lavinyam ablacım 9 aydır zaten çok yogun stres korku yaşadım ama bu son aya kadar olmayan şey bu ay neden oluyor yumurtlama günüm de gecti hiç olmayan şey şimdi neden oluyor İnan’ın bayram bayram gibi degil abla internete yazdım dpgumdan önce boyle seffaf akıntı oluyormus vücut kendini Doğuma hazırlıyormuş ondan korktum

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
O kadar çok kafaya takıp düşünüyorsunki yaptırdığın onca tahlilleri unutuyorsun senin artık bu konuyu komple kapatman lazım emin olman lazım

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Likapam' Alıntı:
O kadar çok kafaya takıp düşünüyorsunki yaptırdığın onca tahlilleri unutuyorsun senin artık bu konuyu komple kapatman lazım emin olman lazım
Ablacım gizli gebelikte kanda cıkmıyormus vajinal ultrason da cıkmıyormus

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Likapam' Alıntı:
Sadmin abla biliyorum kızıcaksın korkarak yazıyorum ama İnan gram iyi değilim artık derman güç kalmadı bende bu 9. Ayda bu kadar şeffaf berrak akıntı olması normal mi el kremi tarzında da akıntı var kaç gündür geçmedi geçmiyor internete bi yazıyorum dogumdwn önce akıntı artarmış 9 aydır bunca stres yaptım bu kadar akıntı olmadı şimdi bu son ayda niye oluyor diyorum kaç gündür geliyor abla bi akıl ver Allah’ın askına

N

Nilaysssss

Üye
Üye
Selin kendi kendini sancılandırcaksın boş yere yapma şunu 9 ayda görünmeyen gebelik olabilir mi mümkün değil bak ben bile ne diyorum 4 . aya falan girmiş olsam psikolojik olarak rahatlarım çünkü görünmeyen bebek olamaz aptal olmayan bi anne de 9 ay snra fark eder. Senin bahsettiğin gizli gebelik olayı belirti olarak belirti yasamazsin karnın şişer gaz dersin tümör dersin cahil olursun okey ama şu durumda mumkunu yok

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Nilaysssss' Alıntı:
Selin kendi kendini sancılandırcaksın boş yere yapma şunu 9 ayda görünmeyen gebelik olabilir mi mümkün değil bak ben bile ne diyorum 4 . aya falan girmiş olsam psikolojik olarak rahatlarım çünkü görünmeyen bebek olamaz aptal olmayan bi anne de 9 ay snra fark eder. Senin bahsettiğin gizli gebelik olayı belirti olarak belirti yasamazsin karnın şişer gaz dersin tümör dersin cahil olursun okey ama şu durumda mumkunu yok
Kuzum aç tlc izle doguma kadar anlaşılmıyormuş karın büyümüyor vs falan kanda çıkmıyor vajinal ultrason da gözükmüyor bir sürü şey

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Nilaysssss' Alıntı:
Rahim de terslik olursa rahim anormal olursa hiç gözükmüyormuş zaten gizli gebelikte

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Nilaysssss' Alıntı:
Bu güne kadar 6 kere vajinal ultrason yaptırdım hiç bi doktor rahmin ters veya normal degil demedi rahmim ne durumda onu da bilmiyorum

N

Nilaysssss

Üye
Üye
Selin’de' Alıntı:
Bu güne kadar 6 kere vajinal ultrason yaptırdım hiç bi doktor rahmin ters veya normal degil demedi rahmim ne durumda onu da bilmiyorum
Rahmi ters olan bi kadın adet göremez tlcdeki programı dikkatlice izlersen kadınların çoğu gazı olduğuna yoğun iş temposundan strese bağlı olduğundan vs vs türlü bahaneler olduğunu söylüyorlar böyle bi ihtimal yok Turkiyede böyle bi vaka yok
Olanlar da farklı sebeplerden anlamıyor regl kesiliyor önemsemiyor üstüne görme adet sanılıyor ki bu durumda bile direk doğuma giden yok en fazla 6 ay sonra anliyorlar geneli de cahil bilgisiz insanlar

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Selin’de' Alıntı:
Kuzum aç tlc izle doguma kadar anlaşılmıyormuş karın büyümüyor vs falan kanda çıkmıyor vajinal ultrason da gözükmüyor bir sürü şey
Ah selin rahim dediğin bi avuç yer çocuk 9 ay nerde büyüyecekte bunca ultrasona ve tahlile rağmen gözükmeyecek akıl mantık varmı dediklerinde

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Likapam' Alıntı:
Ah selin rahim dediğin bi avuç yer çocuk 9 ay nerde büyüyecekte bunca ultrasona ve tahlile rağmen gözükmeyecek akıl mantık varmı dediklerinde
bir de diyor aç tlc izle ah kızım ahh sen gelirken bir dönüyorduk bu yolları anlatamıyoruz bu yeni nesile bir şey sakalımız olması gerek herhalde

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
bir de diyor aç tlc izle ah kızım ahh sen gelirken bir dönüyorduk bu yolları anlatamıyoruz bu yeni nesile bir şey sakalımız olması gerek herhalde
Lafımı dinliceklerini bilsem sakalda bırakacam :D:huhe:

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
Lavinyam abla allah askına hiç acıpta izledin mi izlesen bana zaten hak verirsin neden korktuğumu anlarsın