Yogun vajinal akıntısı olanlar ne yapacağım

• Konbuyu başlatan Selin’de
Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
bir de diyor aç tlc izle ah kızım ahh sen gelirken bir dönüyorduk bu yolları anlatamıyoruz bu yeni nesile bir şey sakalımız olması gerek herhalde
Bayramın 1 ci günü gece adetim başladı dün güzeldi ama çok ağrım var diye gece 2 gibi dikloron iğne vurdum bu gün hiç yok ilaçtan dolayımı kesildi acaba

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Selin’de' Alıntı:
Tlc hamileliğimi bilmiyordum
Kimi düzensiz adet kimi vurdurduğu iğnelere güveniyor sonuç olarak selin hepsinde tam bi birleşme var hemde defalarca sizin gibi yüzeysel değil ordakilerle siz bir değilsiniz onlar ne hastaneye gitmiş ne tahlil yaptırmış sen defalarca gittin inanma ve izleme artık

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Likapam' Alıntı:
Kimi düzensiz adet kimi vurdurduğu iğnelere güveniyor sonuç olarak selin hepsinde tam bi birleşme var hemde defalarca sizin gibi yüzeysel değil ordakilerle siz bir değilsiniz onlar ne hastaneye gitmiş ne tahlil yaptırmış sen defalarca gittin inanma ve izleme artık
Sen izledin mi suan ablacım ? Televizyon da evet kimse tahlil yaptırmıyor ultrasona girmiyor ama internette kanda da çıkmaz ultrasonda da diyor ister istemez kafam karışıyor ablcım

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Selin’de' Alıntı:
Sen izledin mi suan ablacım ? Televizyon da evet kimse tahlil yaptırmıyor ultrasona girmiyor ama internette kanda da çıkmaz ultrasonda da diyor ister istemez kafam karışıyor ablcım
Nette izledim öyle bi şey denmedi zaten olamaz o dediğin

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Öyle bi şey olamaz canım rahim dediğin bi avuç yer 8-9 aylık bebek nereye saklanacakta vajinal ultrason da gözükmesin biraz mantıklı düşün lütfen

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Selin’de' Alıntı:
E izliyorsun da bana neden sen hamile değilsin diyorsun o zaman lavinyam ablacım
La havle Vela kuvvete ya selin iyi misin bacım sen yaa hakikaten dalga geciyorsun öyle düşünüyorum

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
La havle Vela kuvvete ya selin iyi misin bacım sen yaa hakikaten dalga geciyorsun öyle düşünüyorum
Yo ablacım izledim diyorsun hamileliğimi bilmiyordum programını izlediysen neden korktuğumu anlamıssındır demek istedim neden dalga geciyim abla allah askına İnsan boyle bir şeyin dalgasını geçer mi

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Selin’de' Alıntı:
Yo ablacım izledim diyorsun hamileliğimi bilmiyordum programını izlediysen neden korktuğumu anlamıssındır demek istedim neden dalga geciyim abla allah askına İnsan boyle bir şeyin dalgasını geçer mi
Bu kadar vakit geçirene kadar gidip doktora muayene olsan durumunu anlasan sen de biz de rahatlardık be kardeşim

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
Bu kadar vakit geçirene kadar gidip doktora muayene olsan durumunu anlasan sen de biz de rahatlardık be kardeşim
Ablam ben zaten 8 aydır bir sürü doktora gittim 6 7 beta hcg yaptırdım 5 6 vajinal ultrason yaptırdım hepsi negatıf

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Selin’de' Alıntı:
Ablam ben zaten 8 aydır bir sürü doktora gittim 6 7 beta hcg yaptırdım 5 6 vajinal ultrason yaptırdım hepsi negatıf
E daha ne diyorsun ben hamile miyim bilmem ne artık bu soru bayatladı sen de hamile değilsin nokta kapandı bu kadar

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
E daha ne diyorsun ben hamile miyim bilmem ne artık bu soru bayatladı sen de hamile değilsin nokta kapandı bu kadar
Ablacım ben gizli gebelik beta hcg de çıkmıyor vajinal ultrason da gözükmüyor diye takıldım diyorum zaten

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Selin’de' Alıntı:
Ablacım ben gizli gebelik beta hcg de çıkmıyor vajinal ultrason da gözükmüyor diye takıldım diyorum zaten
Kaç ay geçti üzerinden ilişkinin

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
Kaç ay geçti üzerinden ilişkinin
En son 10 Temmuz da vajinal ultrason yaptırdım negatıf dedi beta hcg 0.14 çıktı bi de en son 30 Temmuz da devlet hastanesinde karından ultrason ile baktı birsey yok dedi ama devlet hastanesi diye beta hcg yaptırmadım

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Selin’de' Alıntı:
Suan 9. Ay ablacım
Tamam o zaman ya bu ay ya sonra ki ay doğar bebek hayırlı olsun o gizli gebelikte ki gizli bebek hangi rahime hangi karina sığdı acaba hey gidi heyyy

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
Tamam o zaman ya bu ay ya sonra ki ay doğar bebek hayırlı olsun o gizli gebelikte ki gizli bebek hangi rahime hangi karina sığdı acaba hey gidi heyyy
Abla neden dalga geciyorsun anlamıyorum bu denli cahil olmasam bu denli takılmasam zaten bu kadar üstünde durmam ki :(