Yogun vajinal akıntısı olanlar ne yapacağım

• Konbuyu başlatan Selin’de
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Selin’de' Alıntı:
Abla neden dalga geciyorsun anlamıyorum bu denli cahil olmasam bu denli takılmasam zaten bu kadar üstünde durmam ki :(
Sana güzel güzel söylediğimiz zamanlar da oldu anlamak istemiyorsun sen ama Sence de cocuk olmaz mıydı şimdiye kadar ya da karnın çıkmaz mıydı

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
Sana güzel güzel söylediğimiz zamanlar da oldu anlamak istemiyorsun sen ama Sence de cocuk olmaz mıydı şimdiye kadar ya da karnın çıkmaz mıydı
Ablacım evet haklısın onca doktor sadmin abla likapam abla sen hep aynı şeyi söylediniz bende saf gibi kendimde olan bütün yaşadığım gebelik belirtilerine inandım karnımda olan çatlaklara sık idrara hissettiğim tekme gibi seylere akıntıya göğsümün büyümesine vs bide üstüne kanda çıkmayan vajinal ultrason da görünmeyen gebelik mevzusunu okuyunca bende ister istemez bunca belirti yasıyorum acaba benim yaşadığımda gizli gebelik mi dedim olay bu yani ablacım yoksa bende belirtinin b si olmasa yaptırır bi beta hcg vajinal ultrason negatıf çıkınca otururdum asagı üstünde durmazdım

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Selin’de' Alıntı:
Ablacım evet haklısın onca doktor sadmin abla likapam abla sen hep aynı şeyi söylediniz bende saf gibi kendimde olan bütün yaşadığım gebelik belirtilerine inandım karnımda olan çatlaklara sık idrara hissettiğim tekme gibi seylere akıntıya göğsümün büyümesine vs bide üstüne kanda çıkmayan vajinal ultrason da görünmeyen gebelik mevzusunu okuyunca bende ister istemez bunca belirti yasıyorum acaba benim yaşadığımda gizli gebelik mi dedim olay bu yani ablacım yoksa bende belirtinin b si olmasa yaptırır bi beta hcg vajinal ultrason negatıf çıkınca otururdum asagı üstünde durmazdım
Evet yine söylüyorum üstünde durma

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
Aaa bak olmadı bu simdi
Aynen ablacım benim sonum akıl hastanesi zaten olayı yaşadığım insanla nişanlıyım o bile akıl hastası olduğumu düşünüyor ic çamaşırından geçmez diyor sacmalıyorsun diyor millet geri çekilme yöntemiyle bi ihtimal hamile kalıyor diyo en büyük kavga sebebimiz bu işte

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Selin’de' Alıntı:
Aynen ablacım benim sonum akıl hastanesi zaten olayı yaşadığım insanla nişanlıyım o bile akıl hastası olduğumu düşünüyor ic çamaşırından geçmez diyor sacmalıyorsun diyor millet geri çekilme yöntemiyle bi ihtimal hamile kalıyor diyo en büyük kavga sebebimiz bu işte
saçınıza tokadan başka birşey takmayın tavsiyemdir ;)

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
saçınıza tokadan başka birşey takmayın tavsiyemdir ;)
Abla bak kız ne yazmış hamileymiş ama adet olmuş siz hamile olan adet olamaz diyorsunuz ama olanlar da var

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Selin’de' Alıntı:
Abla bak kız ne yazmış hamileymiş ama adet olmuş siz hamile olan adet olamaz diyorsunuz ama olanlar da var
canım siz doktorlardan daha mı iyi biliyorsunuz ne diyor doktorlar hamile bir bayan adet göremez. Hamileliğin ilk zamanlarında az miktarda leke tarzında kanama olabilir. Eğer kanama miktarı fazla ise zaten hamile değil demektir. Bu kayıtlara geçsin lütfen aynen bu şekilde bundan bir adım ileri gitmiyorum hamile kadın adet göremez bu fikrim sabittir bunun üzerine bir daha bir şey duymak istemiyorum.:sinirli: