Yogun vajinal akıntısı olanlar ne yapacağım

Selin kendi kendini sancılandırcaksın boş yere yapma şunu 9 ayda görünmeyen gebelik olabilir mi mümkün değil bak ben bile ne diyorum 4 . aya falan girmiş olsam psikolojik olarak rahatlarım çünkü görünmeyen bebek olamaz aptal olmayan bi anne de 9 ay snra fark eder. Senin bahsettiğin gizli gebelik olayı belirti olarak belirti yasamazsin karnın şişer gaz dersin tümör dersin cahil olursun okey ama şu durumda mumkunu yok
Kuzum aç tlc izle doguma kadar anlaşılmıyormuş karın büyümüyor vs falan kanda çıkmıyor vajinal ultrason da gözükmüyor bir sürü şey

Selin kendi kendini sancılandırcaksın boş yere yapma şunu 9 ayda görünmeyen gebelik olabilir mi mümkün değil bak ben bile ne diyorum 4 . aya falan girmiş olsam psikolojik olarak rahatlarım çünkü görünmeyen bebek olamaz aptal olmayan bi anne de 9 ay snra fark eder. Senin bahsettiğin gizli gebelik olayı belirti olarak belirti yasamazsin karnın şişer gaz dersin tümör dersin cahil olursun okey ama şu durumda mumkunu yok
Rahim de terslik olursa rahim anormal olursa hiç gözükmüyormuş zaten gizli gebelikte

Bu güne kadar 6 kere vajinal ultrason yaptırdım hiç bi doktor rahmin ters veya normal degil demedi rahmim ne durumda onu da bilmiyorum

Bu güne kadar 6 kere vajinal ultrason yaptırdım hiç bi doktor rahmin ters veya normal degil demedi rahmim ne durumda onu da bilmiyorum
Rahmi ters olan bi kadın adet göremez tlcdeki programı dikkatlice izlersen kadınların çoğu gazı olduğuna yoğun iş temposundan strese bağlı olduğundan vs vs türlü bahaneler olduğunu söylüyorlar böyle bi ihtimal yok Turkiyede böyle bi vaka yok
Olanlar da farklı sebeplerden anlamıyor regl kesiliyor önemsemiyor üstüne görme adet sanılıyor ki bu durumda bile direk doğuma giden yok en fazla 6 ay sonra anliyorlar geneli de cahil bilgisiz insanlar

Geri