Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

Ay ablacım bende bir rüya gördüm çok korktum :( Anlatayımda banada bir yardımcı ol. Çok saçma ama olsun. Rüyamda bi uçurumun tepesindeyim arkamda mezarlık var. Mezarlardan birinde tanıdıgım bir kişinin adı yazıyor o mezara ters dönmüş denize bakarak yasin okuyorum. Mezardan sesler geliyor arkamı dönmeye korkuyorum sonra biri beni uçurumdan itiyor :( Acaba bu nedemek oluyor

Ay ablacım bende bir rüya gördüm çok korktum :( Anlatayımda banada bir yardımcı ol. Çok saçma ama olsun. Rüyamda bi uçurumun tepesindeyim arkamda mezarlık var. Mezarlardan birinde tanıdıgım bir kişinin adı yazıyor o mezara ters dönmüş denize bakarak yasin okuyorum. Mezardan sesler geliyor arkamı dönmeye korkuyorum sonra biri beni uçurumdan itiyor :( Acaba bu nedemek oluyor
canım bu bir uyarıcı rüyadır.seni yanlış bi işe sürüklemeye çalışan biri var.fakat yasin okuman gerçektede yasin ve benzeri sureleri okursan seni bu kötülüklerden koruyacaktır,etrafındakilere dikkat et

canım bu bir uyarıcı rüyadır.seni yanlış bi işe sürüklemeye çalışan biri var.fakat yasin okuman gerçektede yasin ve benzeri sureleri okursan seni bu kötülüklerden koruyacaktır,etrafındakilere dikkat et
Okuyorumda zaten 1 haftadan beri hep aynı rüyayı görüyorum :( Mezarlık yanından geçmeye korkar oldum

canım öncelikle hamile olduğunu görmen evli olduğun için bir çocuğun olacağına işarettir ya da kısmet gelcek.ikinci sorduğun ise buna bilinçaltı rüya diyoruz.uyanıkken yaşadıkların beynini etkiliyo uykuya daldığın zaman ise rüya olarak sana geri dönüyo.bence bu gibi konuları artık kafana takma sen ve eşinin kaderini yazan Rabbimdir o dilemiş ve böyle olmuş sen huzurlu mutlu olmaya bak canım rüyalarında şeytan seni etkileyip yuvanın huurunu bozmaya çalışıyo.yanındaki masum kızada elinden gelen iyiliği yap ki Rabbim katında derecen artsın
canım çok teşekkür ederim uzuzn zamandır kafama takılıyodu bu rüya rahatlattın beni.tekrar teşekkür ederim.sevgiler...

denizz öceliklee yenisayfanda kolay gelsinn .. şimid benimm rüyamı yorumlarmısınn ben hamile olduğum için bazen bebğimi kız olacağınıı görüyorumm dün akşamdaaa gördüğümde iseee senin bebğin erkek olcakk diyee bir ses duydummm ve bu rüyayı ikikez görüdm bide doğumum sezaryann olduğunu acaba bu rüyamm kafama takıldığı içinmi yoksam gerçekten bbeişim erkek olacağı içinmi:)

meraba denız sayfan hayırlı olsun canım.ben bıkaç gün once rüyamda portakal soyup az bısey yedığımı gordum 2 3 gün oncede karpuz gordüm ama yemedım.tabır edersen sevınırım.hayırdır ınsallah:D:D
canım portakal görmek hayır ve menfaattir iyi bir haber alıcağına işarettir.karpuz yemek küçük bir kısmetin geleceğine işarettir.çünkü tamda karpuz mevsimindeyiz.ama yemediğin için bu kısmete engel olabilecek nedenler olabilir.harcamalara dikkat....

denizz öceliklee yenisayfanda kolay gelsinn .. şimid benimm rüyamı yorumlarmısınn ben hamile olduğum için bazen bebğimi kız olacağınıı görüyorumm dün akşamdaaa gördüğümde iseee senin bebğin erkek olcakk diyee bir ses duydummm ve bu rüyayı ikikez görüdm bide doğumum sezaryann olduğunu acaba bu rüyamm kafama takıldığı içinmi yoksam gerçekten bbeişim erkek olacağı içinmi:)
canım hamilelik biz hanımlara verilmiş öyle büyük bir nimet ki Rabbimin koruması altındayız bu durumda.bu sana işaret olabilir çünkü bende hamileyken kızım olacağını gördüm ve çok şükür şeker bi kızım var.ikinci sezeryan olduğunu görmen ise bilinçaltı rüyaya giriyo.devamlı ne düşündüysen onu görüyorsun.Hakkında hayırlı ne ise o olsun

Selam deniz, benim rüya mı da bir dinler misin ? :)

Eşim ve çocuklar büyük bir jeepin içindeler, eşim direksiyonda ve arkada da bayağı büyük bir minibüs tipi araç var , iki araç da gıcır gıcır. Tam ben eşimin yanına oturacağım bana diyor ki geç arkada ki aracı kullan. Ben de bir araca bir eşime bakıyorum ve ben hiç minibüs kullanmadım ki nasıl olacak diyorum, çünkü minibüs neredeyse bir karavan büyüklüğünde. Başka çare yok sen kullanacaksın diyor ve eşim önde ben arkada yola çıkıyoruz. Gerisini hatırlamıyorum. Nedir sence bu :D:D

Selam deniz, benim rüya mı da bir dinler misin ? :)

Eşim ve çocuklar büyük bir jeepin içindeler, eşim direksiyonda ve arkada da bayağı büyük bir minibüs tipi araç var , iki araç da gıcır gıcır. Tam ben eşimin yanına oturacağım bana diyor ki geç arkada ki aracı kullan. Ben de bir araca bir eşime bakıyorum ve ben hiç minibüs kullanmadım ki nasıl olacak diyorum, çünkü minibüs neredeyse bir karavan büyüklüğünde. Başka çare yok sen kullanacaksın diyor ve eşim önde ben arkada yola çıkıyoruz. Gerisini hatırlamıyorum. Nedir sence bu :D:D
bu rüyadaan farklı anlamlar çıkarabiliriz.şöyle ki bu bir seyahate çıkacağınız anlamına gelebilir,araçların yeni olması hayatınızda yeni değişimler olabilir ve bu değişimlerde sizin faktörünüzün ön planda olduğunu gösterir.hayatınızın akışına sizin yön verdiğiniz anlamına gelir elinize nasıl bir iş gelirse gelsin onu başarabilecek kapasitedesiniz

Geri