Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

D

DEVRAN

Yeni Üye
Üye
Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......
denizzz canim ben ruyamda 5 6 tane atin havadan ucup yeryuzune indigini gordum.atlardan bir tanesi beyazdi.ve ustlerinde insanlarda vardi.atin bir tanesi beni kovaladi..bu sekilde bir ruya gordum yorumlarsan cokk sevinirim canim benm :)

B

bebegımgelsın

Forum Okuru
ruyamı en ksa zamanda yorumlarsanz cok sevnrm evlym bu arada. ruyamda hamleymsm dogm hanye girp dogm yapyrm ama dogumum kolay gecyr ben korkuyrm esm yanmda elmi tutyr snra annemn evne gelyrm bi kz cocgm var nye ackmyo acksa goguslerm acrdi dyorm pazara gdyrm o arada sol gogsum cok acyo szlyo patates alymda gdp emzrym dyorm eve gelyrm gogsumu skyrm 1 2 dmla sut gelyo emzryrm o emdkce ben mutu oluyrm ve orda annelk duygusu yasdm halada yasyrm o duyguyu sanki gerckten anne olmsm szce bunun anlami nedr

Likapam

Likapam

Aktif Üye
Üye
rüya tabiri rüya tabirleri rüya yorumları rüyadanda ne görürsen burada meleklerim...Uzun zamandır bazı sebeplerden dolayı siteme giriş yapamadım...Bu yüzden rüya tabirleri yapmaya ara verdim.Ama çok şükür artık buradayım ve görmüş olduğunuz rüyanızı tabir etmek için hazırım.

Ben bu konuda bir lisans yapmadım fakat bu konuya merakım var.Kitaplarım mevcut.Ve genelde kalbime doğanları söylerim.Size kısaca neden rüya tabirliğine ilgim olduğunu anlatayım.Benim gerçek ismim HZ Yusuf a.s. ın annesinin adıdır.Bundan dolayı bu güzeller güzeli peygambere olan muhabbetim ilgim ve alakam çok oldu.Ve ibret verici hayat hikayesini çok okudum,12 yıl zindanda kalmış bir Peygamberdir.O zindan hayatından kurtaran sebep mısır hükümdarının gördüğü rüyayı tabir etmesi sonucu o karanlık dehlizden kurtulmuştur.işte benim merakım böyle başladı meleklerim.
Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlar hayırlı rüyalar görmenizi temenni ederim...
Sayfanız hayırlı olsun eşim rüyasında benimle tekrar evlendiğini görmüş ve kar yağmış anlamı nedir
Bende rüyamda tatile gitmiştik eşimle deniz kenarındayız ama hava soğuk denizde uzakmış bize yorumu nedir acaba???

D

Dbjsklfl

Forum Okuru
rüya tabiri rüya tabirleri rüya yorumları rüyadanda ne görürsen burada meleklerim...Uzun zamandır bazı sebeplerden dolayı siteme giriş yapamadım...Bu yüzden rüya tabirleri yapmaya ara verdim.Ama çok şükür artık buradayım ve görmüş olduğunuz rüyanızı tabir etmek için hazırım.

Ben bu konuda bir lisans yapmadım fakat bu konuya merakım var.Kitaplarım mevcut.Ve genelde kalbime doğanları söylerim.Size kısaca neden rüya tabirliğine ilgim olduğunu anlatayım.Benim gerçek ismim HZ Yusuf a.s. ın annesinin adıdır.Bundan dolayı bu güzeller güzeli peygambere olan muhabbetim ilgim ve alakam çok oldu.Ve ibret verici hayat hikayesini çok okudum,12 yıl zindanda kalmış bir Peygamberdir.O zindan hayatından kurtaran sebep mısır hükümdarının gördüğü rüyayı tabir etmesi sonucu o karanlık dehlizden kurtulmuştur.işte benim merakım böyle başladı meleklerim.
Merhaba ben rüyamda yılanlı dereden karşıya atlamaya çalışıyorum ama daha sonra atlayamayınca suya girip geçmeyi deniyorum arkadaşlarım bana orda yılanlar var diyor bende hemen tiksinerek karşı tarafa atlıyorum. Yılanlarin orda oldugunu hissediyorum ama görmüyorum

G

gülşahmadan

Yeni Üye
Üye
uzun suredir basim agriyor uyumadan evvel allahim benim basim neden agriyor ruyamda bana goster dedim uyudum ve bu ruyalari gordum benim gozlerim kahve rengidir ruyamda banyodaki aynaya bakiyorum gozlerim sari renk olmus sonra o sari renk dokuluyor iki gozumde bembeyaz oluyor uyandim tekrar uyudum yine ayni ruyayi gordum tam 4 kere sonra ruyamda banyodan cikiyorum azrail masada oturuyor yuzundede kuru kafa maskesi vardi azrail olan ruyayi 1 kere gordum

S

Selin02

Forum Okuru

Merhaba. Ben yıllardır rüyamda yaşadığım evde aslında bir oda daha olduğunu ama benim onu unuttuğumu ya da hiç bilmediğimi fakat daha sonrasında bir anda fark ettiğimi görüyorum. Daha önce yaşadığım evde unuttuğum oda hafif loş fakat çok geniş, evimin salonundan daha büyük ağaçlara bakan bir odaydı. Yeni evimde unuttuğumu gördüğüm oda evimin üst katında merdivenle çıkılan tavanı hafif basık bir odaydı fakat evin aslında bir parçasıymış ama ben unutmuşum. Bu yeni gördüğüm oda ise güneş alıyor fakat ben odayı fark ettiğimde güneş hafif hafif batıyorken görüyorum. Senelerdir tekrar tekrar gördüğüm bu rüyaların yorumunu merak ediyorum. Teşekkür ederim