Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

denizcim ben rüyamda yan komşumun alt katta sevmediğim bi komşuma ziyarete gitmiş ve sinir olmuşum.sen niye gittin ona diye kızıyorum yan komşuma.o kızın evine giriyorum ve sevdiğim bi abla daha var orda.o kız soruyor bana açmısın diye yok diyorum.hamile normalde ama karnına bakıyorum karnı yok.diyorum çok çıkmamış karnı.sonra o sevmediğim komşumun evine 2 tane adam yorganlar getiriyolar.ve kavga ediyor o adamlar.ne ilginç bi rüyaydı anlam veremedim :)
sevmediğin o kişi ile alakalı bir gelişm var iyi yönde ayrıyetten sende onun pozitif taraflarına bak derim

slm denizcim benim bebeğimin kalbi durdu aldı doktor..kaynanam beni rüyasında görmüş başımı kapatıp kapanmışım..mavi bir örtü takmışım..yorumlarsan sevinirim
oy oy oy canım benimm gerçekten mi bebişin hayata tutanamadımı demek ?çok ama çok üzüldüm HAKKINIZDA hayırlısı olsun inşallah...canım mavi renk erkek çocuğa işarettir ve asla üzülme ve pes etme bu rüyadaki gibi kapan bu sana GEL ÇAĞRISI inşallah

denizz cnm benım nasılsın, hemen konuya gecmek istiyorumm,bır kac gün evvel benım adıma tefrıceıye okuduk ve bıttı o arada ruyamda bır havuzdzn bir sürü sperm topluyordum minik balık gıbıydı hepsi,ayrıca dünde ruyamda evın içinde sarmasık vardı suladım vazoyu ve sarmasık yeil bır dal olarak evın ıcıne dogru sardı,şimdiden tesekkur ederım :)
oooo maşallah bu ne güzel bir rüya böyle inşallah müjdeli haber çok yakında seni bulcak inşallah

rüyamda kendimi çıplak gördüm mutfaktaydım birden üstsüz kaldım kıyafetimimi çekip yırttı kardeşim tam çıkaramıyom diyomki kardeşime çabuk getir üstümü giyineyim elimle göğüslerimi kapatıyom bacaklarımlada avret yerimi kapatmaya çalışıyom annemde var mutfakta kapıyı kapatıyom babam gelmesin diye açmaya çalışıyo dur dur baba açma çıplağım gelme buraya ustumu giyineyim diyom sonra böle fıskıyeli hortum gibi birşeyle su fışgırdı ıslandım . tabir edersen sevinirim denizcim kötüysede lütfen tabir et zaten şu dönem çok ciddi canım sıkılıyo yoksa bundanmı böle rüyama geldi bilmiyom ama
canım bu rüya sıkıntıyla görülmüş bir rüya gibi olmakla berber sana uyarılar içeriyor tesettür konusunda dikkatlimisindir bu konuya dikkat et mahremine dikkat et

denizcim sen nerelerdesin yaaa :) rüyamı anlatmam lazım hemen :D rüyamda cumhurbaşkanımızı gördüm ve malı mülkü varmış.kuytu bi yerlerde saklanıyomuş malları.kardeşimde korumalığını yapıyomuş malların.kardeşime gitmek istiyorum ama ellerim dolu.nasıl gidicem falan diye düşünüyorum.sonra bir adam geliyor bana çok pahalı bir çakmak hediye ediyor.ne anlama geliyorki acaba :)

Hayır diyelim hayır olur insallah ben sana sordum sen mujdedir dedin deniz insallah ama ben rüyamda başkasıyla evlendirildigimi gördüm cok ağladım gelinlik giymistim evliyim ben başkasıyla evlenmem diye esime kızdım
Benden 1 iki gun oncede annem rüyasında beni gelinlikle gormuş agliyomusum cok üzgünmüşüm
Bugunde cok yakın bi arkadasım ruyasinda beni gelinlikle gormuş agliyomusum ve sarılıp beraber ağlamışiz. Cok merakettim aynı rüyayı üçümüzde görünce
canım yani okudklarımıza göre bu tarz rüyaları evli birirnin görmesi çok yakında bebek sahibi olmaya işaret diye biliyorum ama tabiki RABBİM bilir herşeyi

merhaba deniz öncelikle hoş geldin :)))) rüyamı şöle anlatayım önce kuran okudum yatarkende Allahım bana hayırlımı hayırsız mı göster diye dua ettim yattım sabah namazından sonra rüyayı gördüm rüyamda bi arkadaşım istanbula gidiyor bende diyorum ki dur bende geleyim erkek arkadaşımda kocaelinde ben orya geçerim ordan sonra yola çıkarken diyomki yaaa benim erkek arkadaşım güneydeymiş antalyadaymış sen git ben oraya gideyim diğer arkadaşımda bana diyoki seni ben oraya bırakayım ordan ben geçerim istanbuka sonra gidiyoz biz erkek arkadaşım bizi bekliyo kapıyı açıyo böle bembeyaz fayaslar ama küçük küçük saç kılları yerde orayı temizliyormuş biz gidecez diye sonra bizi içeri alıyo mutfağa bi bakıyom ki bembeyaz dolaplar yerler bembeyaz masa bembeyaz ve tertemiz içimden diyomki hımmm buraları ii temizlemiş sonra sofra koyuyo çatalları gördüm sonra mum getiriyo bir sürü sen seversin mumu ama yemek için yakmak için değilmiş :))) bende diyom ki yaa ben sevmem ölesinee yiyom sonra bana peynir getiriyo yaş peynir (çivil peynir ) hem yiyo hem bana uzatıyor ben yiyorum sonra beni kalacağım odayı gösteriyo ölece uyandım

denizim ben neredeyse her gece bebek emziriyorum rüyamda.. sence bunun yorumu varmi? Yoksa hamislgimdenmi kaynaklarniyor... Yorumun icin simdiden tesekürler canim

Geri