Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

Merhaba;
Ben ve erkek arkadaşım istihareye yattık. Birbirimiz için hayırlı mıyız değilmiyiz diye. Evlilik kararı almamız buna bağlıydı. Ben çimenlerde koştuğumu gördüm. Fakat erkek arkadaşım rüyasında hatice diye biriyle sevgili olduğunu (hiç tanımadığı biri) ve onunla büyük bi camiye girdiğini. Erkek arkadaşımın annesinin camlara tül geçirdiğini beybeyaz görmüş. Tam evlencekken aklına ben gelmişim ve vazgeçmiş. Sizce istiharede erkek arkdşımın beni düşünerek yatmasında bu rüya olumlumu olumsuzmu nasıl bir karar alabilir. Lütfen yorumunuzu en kısa sürede bekliyoruz. Çok önemli bizim için:(

denizcim nasılsın canım benimmm:kiss:özledik seni.rüyamı anlatim hemen yemek yaparken eşim beni uyarıyor dikkat et tüpe ateş falan sıçratma diye tam o esnada küçük elbezi ateş alıyor ve tüpün üstüne düşüyor tüp alev alıyor yangın çıkıyor tüp patlıyor ve ben ölüyorum o anı yaşadım resmen ölürkende sadece şey diyorum Allahümme salli ala seyyidina Muhammed...

Merhabalar :) bende bugün iki rüya gördüm çok etkisindeyim kalktığımdan beri başım ağrıyor..
1. rüyam (gece gördüğüm rüya); şimdiki hayatımda olan insanla nişanlanıyorduk, gri bir takım vardı üzerinde nişan kıyafeti almaya gidicektik, annem bana altın yüzüklerede bakın ve alın unutma dedi. Önce kıyafet almaya gittik çapulcu bir dükkandı eski kıyafetlerden seçicektik daha sonra yüzük bakmaya gidicektik ben hiçbişey beğenmedim moralim bozuldu o sıra uyandım..
2. rüyam (sabah gördüm); 6 senedir görmediğim büyükbabam, babaannem ve halamı gördüm. Memlekete gitmiştim onlarla sarıldık ağladılar beni görünce en çokta babaannem bana sarılınca haykırırcasına ağladı sol omzum ıslandı üzerinde kara çarşaf vardı çok tuhaf oldum daha sonrada uyandım.
Hala başım ağrıyor çok merak ediyorum anlamını..

Slm Denizz herkes seni soruyor bayadır yoksun herhalde :( Bende bir rüya gördüm bir yerde misafirim yola çıkacam yorganımı katlıyorum dolaba yerleştiriyorum araba tıkış tıkış zarzor sığıyorum ve gidiyoruz daha öncede buna benzer yer yatağımı katlamışım yanıma almışım bir evin kapısının önünde duruyorum Gurbetemi gitçem acaba

denız abla yengem yenı dogum yaptı lohusa yanı ruyasında gorumcemı gormus kı dıyokı gelınlıgını bı getırımısın demıs benım yerıme bı öp demıs yengem öpmuş herhalde ordan ben cıkmısım pudar rengı bır gomlek sıyah bır pantolonlaa yengem demıskı ayy zeynep ne kadar guzellesmıs boyle cok degısmıs demıs sence nedır bu denız ablacım haa

bende bır ruya gordum denız abla ruyamda gorumcem sacını sıyaha boyatmıstı bızden habersız banyoda farkettım boyadıgını sordum evet boyadım dedı

Şimdiden Allah razı olsun diyimde deniz Rüyama baslıyim ben rüyamdan korktum onun icin yazıyorum çünkü koluma elime iğneler batmıştı rüyamda şöyle küçük toplu iğneler ben tek tek çıkarıyorum acı hissetmiyorum ama çıkardığım yerde derin yaralar çıkıyor hatta bi yerden çıkardığımda hastanelerde serum basına takılan bisey çikoyor kolumdan kanlı etli sonra bitmemiş bakıyorum Hayla ellerimde var çıkarmaya devam ediyorum iğneleri nedendir yorumlarsan ağzına yüreğine saglık

denizcim sen nerelerdesin yaaa :) rüyamı anlatmam lazım hemen :D rüyamda cumhurbaşkanımızı gördüm ve malı mülkü varmış.kuytu bi yerlerde saklanıyomuş malları.kardeşimde korumalığını yapıyomuş malların.kardeşime gitmek istiyorum ama ellerim dolu.nasıl gidicem falan diye düşünüyorum.sonra bir adam geliyor bana çok pahalı bir çakmak hediye ediyor.ne anlama geliyorki acaba :)
arzu ettiğin bir şey var senin çok istediğin işte ona en kısa zamanda kavuşacağın anlamına gelir

Şimdiden Allah razı olsun diyimde deniz Rüyama baslıyim ben rüyamdan korktum onun icin yazıyorum çünkü koluma elime iğneler batmıştı rüyamda şöyle küçük toplu iğneler ben tek tek çıkarıyorum acı hissetmiyorum ama çıkardığım yerde derin yaralar çıkıyor hatta bi yerden çıkardığımda hastanelerde serum basına takılan bisey çikoyor kolumdan kanlı etli sonra bitmemiş bakıyorum Hayla ellerimde var çıkarmaya devam ediyorum iğneleri nedendir yorumlarsan ağzına yüreğine saglık
canım hayr olsun bir rahatsızlık geçirme ihtimalin var ve bunun için tedavi altına alınacaksın

denız abla yengem yenı dogum yaptı lohusa yanı ruyasında gorumcemı gormus kı dıyokı gelınlıgını bı getırımısın demıs benım yerıme bı öp demıs yengem öpmuş herhalde ordan ben cıkmısım pudar rengı bır gomlek sıyah bır pantolonlaa yengem demıskı ayy zeynep ne kadar guzellesmıs boyle cok degısmıs demıs sence nedır bu denız ablacım haa

bende bır ruya gordum denız abla ruyamda gorumcem sacını sıyaha boyatmıstı bızden habersız banyoda farkettım boyadıgını sordum evet boyadım dedı
hayatında bir değişiklik yapman gerekiyor bak sana bir uayrı bu ister saçlarında ister kıyafetlerinde ister ev halinde neyi değiştirmen gerektiğini sen daha iyi bilirsin

Geri