Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

Slm Denizz herkes seni soruyor bayadır yoksun herhalde :( Bende bir rüya gördüm bir yerde misafirim yola çıkacam yorganımı katlıyorum dolaba yerleştiriyorum araba tıkış tıkış zarzor sığıyorum ve gidiyoruz daha öncede buna benzer yer yatağımı katlamışım yanıma almışım bir evin kapısının önünde duruyorum Gurbetemi gitçem acaba
mutlu olacağın bir yere gideceksin inşallah gurbet denemez ama misafirlik vaya tatil olabilir

Merhaba;
Ben ve erkek arkadaşım istihareye yattık. Birbirimiz için hayırlı mıyız değilmiyiz diye. Evlilik kararı almamız buna bağlıydı. Ben çimenlerde koştuğumu gördüm. Fakat erkek arkadaşım rüyasında hatice diye biriyle sevgili olduğunu (hiç tanımadığı biri) ve onunla büyük bi camiye girdiğini. Erkek arkadaşımın annesinin camlara tül geçirdiğini beybeyaz görmüş. Tam evlencekken aklına ben gelmişim ve vazgeçmiş. Sizce istiharede erkek arkdşımın beni düşünerek yatmasında bu rüya olumlumu olumsuzmu nasıl bir karar alabilir. Lütfen yorumunuzu en kısa sürede bekliyoruz. Çok önemli bizim için:(
canım bu rüya her ikiniz içinde hayırlı bir rüya inşallah aranıza küçük bir engel çıksada siz onu atlatacaksınız inşallah

Merhabalar :) bende bugün iki rüya gördüm çok etkisindeyim kalktığımdan beri başım ağrıyor..
1. rüyam (gece gördüğüm rüya); şimdiki hayatımda olan insanla nişanlanıyorduk, gri bir takım vardı üzerinde nişan kıyafeti almaya gidicektik, annem bana altın yüzüklerede bakın ve alın unutma dedi. Önce kıyafet almaya gittik çapulcu bir dükkandı eski kıyafetlerden seçicektik daha sonra yüzük bakmaya gidicektik ben hiçbişey beğenmedim moralim bozuldu o sıra uyandım..
2. rüyam (sabah gördüm); 6 senedir görmediğim büyükbabam, babaannem ve halamı gördüm. Memlekete gitmiştim onlarla sarıldık ağladılar beni görünce en çokta babaannem bana sarılınca haykırırcasına ağladı sol omzum ıslandı üzerinde kara çarşaf vardı çok tuhaf oldum daha sonrada uyandım.
Hala başım ağrıyor çok merak ediyorum anlamını..
canım ilk rüyan bilinçaltı bunda endişe etcek bir durum yok 2,rüyan ise en kısa zamanda akrabalarını ziyaret etmen şart tez bir haber gelecek sana bu iyide olabilir seni üzedebilir ,bu yüzden en kısa zamanda onları ziyaret et eminim çok mutlu olacaksınız

denizcim nasılsın canım benimmm:kiss:özledik seni.rüyamı anlatim hemen yemek yaparken eşim beni uyarıyor dikkat et tüpe ateş falan sıçratma diye tam o esnada küçük elbezi ateş alıyor ve tüpün üstüne düşüyor tüp alev alıyor yangın çıkıyor tüp patlıyor ve ben ölüyorum o anı yaşadım resmen ölürkende sadece şey diyorum Allahümme salli ala seyyidina Muhammed...
oooooooooooooooo maşallah kardeşim ne güzel bir rüya bu ALLAH için ne yaparsan naıl yaşarsan son andada o şekilde ölürüz inşallah sana bir uyarı bu ölümün aniden gelebileceğini ve son anda tek yardımcımız RABBİMİZ VE EFENDİMİZİN ŞEFATİ OLACAK bunun için neler yapman gerekiyo ssen daha iyiysini bilirsin elbet

merhaba deniz öncelikle hoş geldin :)))) rüyamı şöle anlatayım önce kuran okudum yatarkende Allahım bana hayırlımı hayırsız mı göster diye dua ettim yattım sabah namazından sonra rüyayı gördüm rüyamda bi arkadaşım istanbula gidiyor bende diyorum ki dur bende geleyim erkek arkadaşımda kocaelinde ben orya geçerim ordan sonra yola çıkarken diyomki yaaa benim erkek arkadaşım güneydeymiş antalyadaymış sen git ben oraya gideyim diğer arkadaşımda bana diyoki seni ben oraya bırakayım ordan ben geçerim istanbuka sonra gidiyoz biz erkek arkadaşım bizi bekliyo kapıyı açıyo böle bembeyaz fayaslar ama küçük küçük saç kılları yerde orayı temizliyormuş biz gidecez diye sonra bizi içeri alıyo mutfağa bi bakıyom ki bembeyaz dolaplar yerler bembeyaz masa bembeyaz ve tertemiz içimden diyomki hımmm buraları ii temizlemiş sonra sofra koyuyo çatalları gördüm sonra mum getiriyo bir sürü sen seversin mumu ama yemek için yakmak için değilmiş :))) bende diyom ki yaa ben sevmem ölesinee yiyom sonra bana peynir getiriyo yaş peynir (çivil peynir ) hem yiyo hem bana uzatıyor ben yiyorum sonra beni kalacağım odayı gösteriyo ölece uyandım
gayet güzel canım küçük engeller var sizin evliliğinizi engelleyen bunları inşallah ALLAHIN İZNİ ile atlatacaksınız evliğiğiniz bereketli olacak zaten rüyada peynir görmek bekar birisinin evleneceğine yorumlanır

hayatında bir değişiklik yapman gerekiyor bak sana bir uayrı bu ister saçlarında ister kıyafetlerinde ister ev halinde neyi değiştirmen gerektiğini sen daha iyi bilirsin

ablacım agzına saglık ıkı ruya da da bunu mu anlatıyo degısmek bu ara evlılıgımde sorunluarım cogaldı esımle ayrılmayı dusunuyorum belkıde bu olmasın ... ona son bır sans verdım :( ama cok sıkıldım artık nasıp ...

Geri