Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

denız abla eşim ruyasında araba almaya gıttıgını gormus yeşil bı araba gormus alıcakken tedırgın olmus vazgecmıs guvenememıs aklı eskı arabasında kalmıs

sence tabırı nedır canım ablam allah razı olsun senden herkezı aydınlattıgın ıcın

denizim yorumun icin Sagol Allah razi olsun.
Bisey daha sora bilirimiyim? Bugün sabahnamazindan sonra yattiktan sonra saatlerce ayni rüyayi görüp durdum. Eve bir köpek giriyor onu cikarmaya calisirken bir daha, bir daha ve birdaha giriyor... Köpekleri ne yapip edip evden cikartamiyorum. Cildiriyorum.... sonunda ya sinir olarak yada aglayarak uyaniyorum... Bide namaz kiliyorum diye istemiyorum köpekler bana deymelerini.... Sence rüyamin yorumu ne olabilir canim?

denız abla eşim ruyasında araba almaya gıttıgını gormus yeşil bı araba gormus alıcakken tedırgın olmus vazgecmıs guvenememıs aklı eskı arabasında kalmıs

sence tabırı nedır canım ablam allah razı olsun senden herkezı aydınlattıgın ıcın

vazgecmıs demısım ama o arabayı almıs denız ablam :D:D

Mrb Denizcim yine bir rüya gördüm :D Denize düşüyorum sonra bir yatın kenarına tutunup kıyıya çıkıyorum çıplağım mahrem yerlerimi görmüyorum ışıl ışılım yüzüm pembe pembe duruyor normalde soluk benizliyim teyzem geliyor beni havlu ile kuruluyor ... (Hakkın rahmetine kavuşacam ne ? :) ) Aynı gün eşimde çok güzel akan akarsu görüyor ve üzerinde tarihi bir köprü var

eşimi ruyada içkı sısesıyle gordum elınde ıckı sısesı benı gordu surat ıfadem degıstı ona bısey gosterdım sankı cagırdım onu yolun ortasına sıseyı attı kırdı uyanıdım denız abla sence ne bu ruyam :) nerelerdesın denız ablam

bende bugün rüyamda bi aile dostumuz diyim o ve çoculakları eşimi ve beni bi eve kapatıp o eve bomba koymuşlar karşıdaki evdede annem ve ablam onlarda aynı şekilde evin içinde tutuluyolar.. sonra ben aglıyorum ypmayın bırakın nolur diye küçük oglu tamam ben konuşuyum diyo ve ikna ediyo seviyorum ama bizi gene bırakmıyolar bomba düzeneklerni hazırlıyolar sonra hepsi dışarı çıkıyo ben penceren onlara bakıyorum ve annemlere sesleniyorum o küçük oglu gelip hadi gidiyoz diyo ve eşimi sürücü koltuguna benide yanına bi arabaya koyuyolar bi adres verip buraya gelceksiniz ve orda asılcaksınız diyolar giderken aglıyorum annemlere el sallıyorum.. arabada giderken eşim tamda bebegimiz olcaktı ölücez falan diyo böle ölmektense intahar edelim diyo orda uyandım ama çok kortum ya gerçek gibiydi herşey sizce nedir bu rüyanın yorumu biraz uzun ama unutmamak için hemen yazdım ...

denizcim merahaba bende rüyamda bir bebek gördüm emziriyordum gögüslerim dolmş taşıyodu sanki süt fışkırıyodu birini emdi ben diyorumki ötekinide emde az boşalsın oda diyorum yorumlarsan sevinirim canm

merhaba arkadaşlar. ben 22 yaşında evli bir bayanım. bugün regaip kandili öncelikle kandilinizi canı gönülden kutluyorum. gece sahura kalktım sabah namazımı da kılıp yattım. rüyamda. eşim ve kardeşimle beraber bir evde kalıyorum böyle deniz kenarı tatil evi gibi biyer. 2 battaniye ve 3 havlu yıkamışım eski usullerde olduğu gibi kurusun diye tel örgünün üstüne asmışım bahçeye. onları toplamaya gittiğimde 2 kız çocugu yaklaşıyor yanıma yardım edelim diyor ve bir kız çocugu battaniyemin birini alıp kaçıyor. diğeri evime bırakmış. bu battaniyemi çalan çocugu kovalıyorum hiç bilmediğim bir köy burası ve bilmediğim bir eve giriyorum kadınlar oturmuş muhabbet ediyor 2 erkek de odun kırıyor ama kötü bu insanlar yani yüzlerinden belli oluyor. durumu izah ediyorum fakat benim üstüme yürüyüp hakaret ediyorlar bende koşarak uzaklaşıyorum . yani hızsızlık yapan kızlarını saklıyorlar. eve gidiyorum bir bakıyorum bu adamların 2side evime girmişler bişeyler çalmaya çalışıyorlar erkek kardeşimin boğazına bıçak dayamış biri falan. bağrıyorum ağlıyorum yapmayın istediğinizi alın diye bişey yapmadan gidiyorlar. sonra caddede ağlayarak yürüyorum eşimle. bikaç kişiden yardım istiyoruz hiç oralı olmuyorlar. bir çift orta yaşlı karı koca ikisine kilolu ama melek gibiler sanki çok iyiler. adam bana korkma kızım gel ben yardım edicem sana ağlama artık diyor ve bizi evine götürüyor bir bardak su veriyor . biyerleri arrıyor. geçti artık sakinleş vardır herşeyde bi hayır dedi bana ve uyandım . nolur bu ruyayı yorumlayın lütfen ne anlama gelir sizce?

Slm deniz inşallah yorumlarsın annem bu rüya gormuş anlamı çok güzel diyorlar ama merakettim annem kandilden bi gece sonra rüyasında kendini ve babami hacca giden bi kafilede gormuş kafile baskanı anneme siz dördüncü kafilesiniz demiş sonra demir bi köprüden gecmisler babam çok çabuk hızla gecmis annem biraz zorlanmış oda geçmiş sonra annem haccda o kutsal topraklarda görmüş kendini çok etkilenmiş acaba ne anlama gelir şimdiden yüreğine saglık :)

Geri