yuh bana..

bu konuya yeniden dönmek istedim.. gelişmeler kızlar dinleyin....

enişte bey teysemle gayet mutlu... artık başka biri yok .. ama bu seferde benim teyse kaşınıo adam mutlu bahtiyar yaşayalım die uğrasırken bizimkisi kocasının arkasından iş çevirio adamı takmıo bıle.. örnek size gecen gün bılezıgım çalındı dddı kapkaççılar....
ne çalınması satmışş satmışş eve ve kızına esya almış .. ödeyemeyınce satmış kızıylada böle bı yalana başvurmuş karakolluk oldularr... olay anlaşıldı eniştem rezill oldu rezil.... ya işte gelişmelerrr böle...

Daha küçükmüşsün ama yinede olsun iyi yapmışsın ama teyzenin bidaha o adama dönmesi kötü olmuş

gerçekten zor bi durum ya...ben olsam ben de söyleyemzdim sanırım..senin karşılığında bişey istemende tamamen çocukluktan tabi...

canım yaptığın şeyi desteklemiyorum ama teyzene anlatmakla en doğrusunu yapmışsın, bazen hepimiz aldanabilir hatalar yapabiliriz ama önemli olan o yaptığın hatanın hata olduğunu kabul edip doğru yolu bulmaktır...

Çocukluk işte ama varya güzel rüşvet yemişsin Belen helal olsun diyorum sonradan teyzene söylemeklede iyi bir şey yapmışsın sonuçta bilmesinin hakkı varmış.Ama yeterki erkekler kadınların eline koz vermesin valla kadınlar o kozu evire çevire kullanır son damlasına kadar adamın burnundan getirir hahaha.Eminim ki teyzende şu an onu yapıyordur :D

Geri