Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

Oluyorda benim ağrılar karıştığı için anlayamadım ama bazı arkadaşlarada senin gibi 36 saat sonra ilişki demiş
İnşallah olur ablam ya çok istiyorum yine yıkılmaktan korkuyorum hala hafiften sağ tarafta bir ağrı var abla ama inşallah olur

Maalesef canım bize şimdi tüp bebek diyolar
Rabbim hayırlı sini versin ablam hiç üzülme abla elbet birgün olur gene bak abla eşinde uğraşıyor olsun diye oda seninle beraber savaşıyor ben tek başıma ayakta durmaya çalışıyorum birgün bile eşim Benim yanımda durmadı abla hep bana senden çocuk olmaz diyor ama ben hiç pes etmedim abla kafama taka taka hep rüyalarıma giriyor abla snki normal hayta yaşadıklarım yetmiyormuş de ruyama giriyor sabretmek başka çare yok abla

Rabbim hayırlı sini versin ablam hiç üzülme abla elbet birgün olur gene bak abla eşinde uğraşıyor olsun diye oda seninle beraber savaşıyor ben tek başıma ayakta durmaya çalışıyorum birgün bile eşim Benim yanımda durmadı abla hep bana senden çocuk olmaz diyor ama ben hiç pes etmedim abla kafama taka taka hep rüyalarıma giriyor abla snki normal hayta yaşadıklarım yetmiyormuş de ruyama giriyor sabretmek başka çare yok abla
Ben bu ay 1 elmaya 41 kişi meryem suresi okudu 41 kişi 41 hurma okudu bide netten bi macun buldum onu kullanıcam adet zamanı başlıcam ona eşime de keçi boynuzu kürü yapacam gerisi rabbime kalmış eşin neden öyle diyor sana sorun sende mi eşindemi canım

Geri