Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

klomen ve yumurta çatlatma iğnesi kullandım doktor 14 gün sonra test yap demişti demin test yaptım silik çıktı hamilemiyim sizce

Merhaba, size önerilen tarihte test yapmışsınız . İdrardan gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Yalnız bu testlerin hatalı sonuç verme olasılığı var. Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın.

ayın onsekisinde çatlama iğnesi oldum sabah test yaptım pozitif kesin hamilelik varmı

Merhaba, gebelik testini çok erken yapmışsınız . Hekiminiz bu konuda sizi bilgilendirmedi mi ? Kullandığınız ilacın etkisi ile test pozitif çıkmış. Yumurta çatlatma enjeksiyonun dan 14 gün sonra gebelik testi yapabilirsiniz.

slm 1 yıllık evliyim bebeğimiz olmayınca doktora gittik klomen ve çatlatma iğnesi kullandım iğnemi yaptıralı 5 gün oldu kasıklarım sancılanıyor gögüslerimde karıncalanma var bu normalmidir

Merhaba, yaşadığınız septomlar ilaç kaynaklı bir durum olmakla birlikte normal. Yumurta çatlatma enjeksiyonun dan 14 gün sonra gebelik testi yapabilirsiniz.

bizim bebeğimiz olmuyor 1 yıllık evliyim doktor yumurtalıkların tembel dedi klomen ve çatlatma iğnesi verdi iğneyi yapalı 5 gün oldu kasıklarım ağrıyor akıntım var ve midem çok bulanıyor hamile olabilirmiyim

Merhaba, bu kadar kısa sürede hamile olup olmadığınız anlaşılmaz. Kasık ağrılarınız, vajinal akıntınız kullandığınız ilaçlardan kaynaklı. Çatlatma iğnesinin 14. günü gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

6 gün önce çatlatma iğnesi yaptım bu sabah test yaptım pozitif çıktı hamilemiyim

Bu kadar kısa zaman da gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Kullandığınız ilaçlardan dolayı test pozitif sonuç vermiş. Enjeksiyonun 14. günü test yapmanızı tavsiye ediyorum..

Geri