Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

Merhaba bende rahim filmimi cektirdim bi sorun cikmadi tuplerim acikti adetin 5.gunu klomen kullanmaya basladim yumurtalarimdan biri 17.5 m olmustu 14.gunun aksaminda da catlatma ignesi yaptim ve ertesi gun dr iliskiye girmemi soyledi sonraki gunlerde de gun asiri iliski onerdi sizce bu ayda hamile kalabilirmiyim

Nasibiniz de varsa tabiki hamile kalırsınız. Klomen tedavisi ile gebe kalan bir çok bayan var. Umarım sizde onlardan biri olursunuz. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Merhaba,
8 Eylül'de ovitrell yumurta çatlatma iğnesi vurundum. bugün test yaptım çift çizgi çıktı. kan testi de verdim ama sonuç akşama çıkacak. Sanırım iğnenin etkisinden kaynaklı pozitif değildir değil mi?

Merhaba,
8 Eylül'de ovitrell yumurta çatlatma iğnesi vurundum. bugün test yaptım çift çizgi çıktı. kan testi de verdim ama sonuç akşama çıkacak. Sanırım iğnenin etkisinden kaynaklı pozitif değildir değil mi?
Testi önerilen zamanda yapmışsınız. Test sonucunuz gebelik lehine. Hcg sonucunuzu aldıktan sonra mutlaka hekime görünün

Merhaba. Benim bir sorum var. Brn ocak ayinda genel olarak kan testi yaptirmiştim degerlerim hepsi normal cikti fsh 5.4 bir senedir ikinci cocuk istioruz bu ay da adetimin 3 gününde klomen kullandim 5 gün boyunca bide adetimin ikinci günü tekrar nolur nolmaz diye kan testi yaptirdim bu sefer de fsh 13.5 cikti. Klomen kullandiltan sonra yumurta takibi oldu be iki tane yumurtam olusmus biri 18 mm biri de 12 bugun tekrar kontrolum vardi yumurta lar büyümüş catlama ignesi verdi dr igne de yaptirdim.. sizce hamile kalma sanaim ne kadardir lütfen cvp verin

Merhaba. Benim bir sorum var. Brn ocak ayinda genel olarak kan testi yaptirmiştim degerlerim hepsi normal cikti fsh 5.4 bir senedir ikinci cocuk istioruz bu ay da adetimin 3 gününde klomen kullandim 5 gün boyunca bide adetimin ikinci günü tekrar nolur nolmaz diye kan testi yaptirdim bu sefer de fsh 13.5 cikti. Klomen kullandiltan sonra yumurta takibi oldu be iki tane yumurtam olusmus biri 18 mm biri de 12 bugun tekrar kontrolum vardi yumurta lar büyümüş catlama ignesi verdi dr igne de yaptirdim.. sizce hamile kalma sanaim ne kadardir lütfen cvp verin
Merhaba, olasılıklı yorumlar yapmıyoruz. İnfertilite tedavisinde klomenle gebe kalanlar olduğu gibi gebeliği saglayamayanlarda mevcut. Umarım olumlu sonuç alırsınız. Size önerilen tarihte test yaparak gebe olup olmadığınızı ögrenebilirsiniz.

yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar uzman
çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar belirtileriniz
çatlatma iğnesiyle ilk ay hamile kalanlar
çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar belirtileriniz nelerdi
çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar
çatlatma iğnesiyle ikiz gebelik
çatlatma iğnesi ile hamile kalma oranı
çatlatma iğnesiyle ikiz hamile kalanlar

kızlar hepinizin yorumunu okudum ümidinizi yitirmeyin. 1 yıl bebeğimiz olmadı doktorum klomen ve yumurta çatlatma iğnesi verdi ilk ay hamile kaldım. Tabi tedavi süresince kendimede dikkat ettim.İyi bslendim stresten uzak durdum bol bol dinlendim. Ve hiç ümidimi yitirmedim.Yumurta çatlatma iğnesinden sonra belirtilerim şöyleydi kasıklarımda ağrı , akıntı, gögüslerim çok sızlıyordu , belimde ağrı. Test yapmadan 2 gün önce aşırı uykum geliyordu ve gün boyunca uyudum diyebilirim. Çatlatma iğnesinin 14. günü gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Size tavsiyem testi erken yapmayın iğnenin etkisiylede pozitif çıkabilir. Bu yazıyı okuyan bütün arkadaşlarım darısı başınıza olsun inşallah.

yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar uzman
çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar belirtileriniz
çatlatma iğnesiyle ilk ay hamile kalanlar
çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar belirtileriniz nelerdi
çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar
çatlatma iğnesiyle ikiz gebelik
çatlatma iğnesi ile hamile kalma oranı
çatlatma iğnesiyle ikiz hamile kalanlar

kızlar hepinizin yorumunu okudum ümidinizi yitirmeyin. 1 yıl bebeğimiz olmadı doktorum klomen ve yumurta çatlatma iğnesi verdi ilk ay hamile kaldım. Tabi tedavi süresince kendimede dikkat ettim.İyi bslendim stresten uzak durdum bol bol dinlendim. Ve hiç ümidimi yitirmedim.Yumurta çatlatma iğnesinden sonra belirtilerim şöyleydi kasıklarımda ağrı , akıntı, gögüslerim çok sızlıyordu , belimde ağrı. Test yapmadan 2 gün önce aşırı uykum geliyordu ve gün boyunca uyudum diyebilirim. Çatlatma iğnesinin 14. günü gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Size tavsiyem testi erken yapmayın iğnenin etkisiylede pozitif çıkabilir. Bu yazıyı okuyan bütün arkadaşlarım darısı başınıza olsun inşallah.

Bende cumartesi iğne olcam doktora soramıyorum o da bisey söyleniyo acaba ne zaman ilişkiye girdiniz çok merak ediyorum iğneden oncemi sonrami

Doktorun nasıl bir şey söylemiyor ? Böyle önemli bir durumda bilgilendirmiyorsa ilgilenmiyorsa bir daha gitme bu doktora. Yumurta çatlatma iğnesi yapıldığı gün ilişki önerilmiyor.İğne yapıldıktan 36 saat sonra yumurta çatlıyor bu saatlerde cinsel ilişki olması hamilelik şansını arttırır.Sen yinede bugün doktorunu ara sor .

iyi günler 1 yıllık evliyim çocuğum olmuyor doktora gittim yumurtan tembel dedi klomen verdi birde yumurta çatlatıcı iğne iğneyi olalı 2 gün oldu kasıklarım ağrıyor diye test yaptım pozitif çıktı çok şaşırdım gerçekten hamilemiyim?

Geri