Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

İyi akşamlar abla ben bugün öğle arası saat on ikide çatlatma iğnesi vuruldum aynı gün ilişki olursa birşey olurmu abla

Dr seni bilgilendirmedimi canım benim doktorum aynı gün ve sonraki 3 gün ilişki demişti
Bana 36 saat sonra dedi abla bugün öğle arası 12 vurun dedi iğneyi yarım gece 12 de ilk ilişki yani 36 saat sonra dedi abla ama içimde bir şüphe var içim hiç rahat değil

Büyüklüğünü söylemedi yumurtan olmuş iğneyi şimdi vurdur akşam ve sonraki 3 gün yaramazlık demişti
Banada abla yumurtan 18 mm olmuş dedi bugün öğle arası iğneyi vurun dedi bende vuruldum abla bide bana yarın gece 12 de ilk ilişki dedi 36 saat sonra ama inşallah olur abla psikolojim altüst oldu internete bakıyorum kimine doktor 5 saat sonra demiş kimine ise24 55 36 hep böyle değişik değişik şeyler demişler kafamda çok karışık resmen abla 10 saatir durmadan internete araştırıyorum bu konuyu abla peki iğneyi vurulduktan kaç saat sonra yumurtan catladi hisetinmi abla doktorun tahminen kaç saat sonra yumurtan çatlar dedi eğer yazarsan çok sevinirim abla

Banada abla yumurtan 18 mm olmuş dedi bugün öğle arası iğneyi vurun dedi bende vuruldum abla bide bana yarın gece 12 de ilk ilişki dedi 36 saat sonra ama inşallah olur abla psikolojim altüst oldu internete bakıyorum kimine doktor 5 saat sonra demiş kimine ise24 55 36 hep böyle değişik değişik şeyler demişler kafamda çok karışık resmen abla 10 saatir durmadan internete araştırıyorum bu konuyu abla peki iğneyi vurulduktan kaç saat sonra yumurtan catladi hisetinmi abla doktorun tahminen kaç saat sonra yumurtan çatlar dedi eğer yazarsan çok sevinirim abla
Dr söylemedi bende hissetmedim hiç

Geri