Yumurtalığımda kistim var adetim 22 gün geçti yardım lütfen

Maviş95

Üye
Üye
Yumurtalığımda kistim var adetim 22 gün geçti yardım lütfen
Benim sol yumurtaligimda kistim var bu yuzden hormonal dengelerim bozuldugu icin ilacla adet goruyorum. 3 ay olmayip 2 ay oluyorum. Gecen ayda ayni sorunu yasadim ve Tarlusal diye bir ilacla adet gordum. Adetimin uzerinden 22 gun gecti ve bugun bi iliski yasadim. Iceriye akan hicbisi olmadi ve hep yikadik. Sizce olma ihtimali yuksek midir? Lutfen yardimci olursaniz cok ama cok sevinirim

Selamlar maviş lütfen sabırlı olun gün içinde sorunuz cevaplandırılacaktır. Sevgiler.

Benim sol yumurtaligimda kistim var bu yuzden hormonal dengelerim bozuldugu icin ilacla adet goruyorum. 3 ay olmayip 2 ay oluyorum. Gecen ayda ayni sorunu yasadim ve Tarlusal diye bir ilacla adet gordum. Adetimin uzerinden 22 gun gecti ve bugun bi iliski yasadim. Iceriye akan hicbisi olmadi ve hep yikadik. Sizce olma ihtimali yuksek midir? Lutfen yardimci olursaniz cok ama cok sevinirim

Hormon bozukluğu, adet düzensizliği olanlarda yumurtlama gerçekleşmeyebiliyor. Yada düzensiz yumurtlama olabiliyor. Bu nedenle sorunuza cevaben kesin hamile kalamazsınız diyemeyiz. + Ejakülasyon olmadan da zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma ihtimaliniz düşük ama imkansız değildir..

Hormon bozukluğu, adet düzensizliği olanlarda yumurtlama gerçekleşmeyebiliyor. Yada düzensiz yumurtlama olabiliyor. Bu nedenle sorunuza cevaben kesin hamile kalamazsınız diyemeyiz. + Ejakülasyon olmadan da zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma ihtimaliniz düşük ama imkansız değildir..
Dunden sonra karnim cok sisti ve kasiklarimda falan cok agrim vardi tum gun yeni yeni azalmaya basladi. Dun bol gelen pantolonum bugun cok zor oluyo sebebi ne olabilir?

Karın şişliği sindirimle alakalı problemlerden kaynaklanabilir. Gaz, hazımsızlık, kabızlık vs..
Adetim 19 ekim de yani haftaya cuma gunu olmasi gerekiyodu. Fakat bu sabah uyandigimda inanilmaz bi agri ve tuvalette kirmizi karti gordum. Ama beni endiselendiren sey normal adet kanamam gibi kip kirmizi degildi şeker pembesi gibi bi kirmiziydi. Ama camasirim batmisti. Bu yuzden biraz tedirgin oldum. Yerlesme kanamasi midir yoksa gercekten adetten mi oldum?

Geç yumurtlamış olabilirsiniz, lekelenme de yumurtlamaya bağlı olabilir, yerleşme kanaması olabilir, stresten , kistten yada miyomdan vs den dolayı bu tür lekelenmeler yaşanabilir. Sebep çok . Adet kanaması olup olmadığınıda ilerleyen saatlerde öğrenirsiniz.

Geç yumurtlamış olabilirsiniz, lekelenme de yumurtlamaya bağlı olabilir, yerleşme kanaması olabilir, stresten , kistten yada miyomdan vs den dolayı bu tür lekelenmeler yaşanabilir. Sebep çok . Adet kanaması olup olmadığınıda ilerleyen saatlerde öğrenirsiniz.
Cok agrim vardi dayanamiyodum ve hastaneye gittim 2 serum agri kesici verdiler ve ultrasonla baktilar. Ultrasonda bi gebelik gozukmedigini soylediler. Iliskiyi sali gunu yasamistim. O gunden bugune ultrasonda gorulur mu yada yerlesme kanamasi olurmu?

Daha dogrusu soyle diyim adet oldugum da ne yasiyosam onu yasiyorum suan. Yerlesme agrisida adet agirisi gibi cok mu agrili olur? Benim hep adetten once sag bacagia vururdu agrim gene oyle soyle bi durdugum zaman adetken cektigim agrinin aynisini yasiyorum ama beni korkutan iliskiden 3 4 gun sonra olup adet tarihimden 1 hafta once olmasi. Yorumsriniza cok ihtiyacim var :(

Geri