Yumurtlama akıntısı mı nasıl anlarım

Canım siz de artık ayni soruyu sora sora deli ettiniz bizi ne yapalım yazdıklarınıza bakasım gelmiyor artık sen ve hülyanın yani o kadar
Ya abla haksızsınız demiyorum ki sonuna kadar haklısınız allah askına abla gizli gebelik yaz bak oku bi Yok Doğuma kadar vajinal ultrason da gözükmezmiş yok beta hcg de çıkmazmış bir sürü şey yazıyor ben de bi halt yedim 8 aydır cezasını cekiyorum özel hastAlere yatırdığım paralarla çeyizimi düzeydim

Ya abla haksızsınız demiyorum ki sonuna kadar haklısınız allah askına abla gizli gebelik yaz bak oku bi Yok Doğuma kadar vajinal ultrason da gözükmezmiş yok beta hcg de çıkmazmış bir sürü şey yazıyor ben de bi halt yedim 8 aydır cezasını cekiyorum özel hastAlere yatırdığım paralarla çeyizimi düzeydim
Keşke öyle yapsaydın ama sen hamile değilsin :)

Aynen abla ama kaç kere gititm geldim ikna olamıyorum işte su bagursaklarımın tekme gibi his yaratması beni panik ediyor karnımın heryeri rahmim atıyor yani bu kadar taktığım icin günde bikac kez bunu yaşayabilir miyim
Bu kadar derin neden sen düşünüyorsun düşünmesi gereken biri de erkek arkadaşın o nerelerde fikir versin sana

Bu kadar derin neden sen düşünüyorsun düşünmesi gereken biri de erkek arkadaşın o nerelerde fikir versin sana

Hadi diyor boşalsam buda ic çamaşırının vajina giriş kısmına gelse bi ihtimal diyor ama bısalmadım diyor zevk suyu da hem benim bokserı hep senin ic çamaşırı nasıl gecsin diyor spermler yürüyor mu diyor

Geri